Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странно поведение на 2.0тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Странно поведение на 2.0тд

    Каня се отдавна да си взема един комплект такива и точно понеже не се налага всеки ден и като мине упражнението забравям. Става иначе и с два удължителя за средната тресчотка и карданче, ама пак си е мизерно. Лошото при Киата е, че няма видимост до самото място и да бръкна с пръстите не мога и поставянето на гайката на самото място е кофти. Ако е само за разхлабване за центровка няма да е толкова проблемно наистина.
    Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
    Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

    Коментар


    • От: Странно поведение на 2.0тд

      Да не мислиш, че при другите има ?!

      Точно за това ти казах, че трябва и отзад да се стяга, и щото е гадно, докато си играе с центровката, почти никой не я стяга, и като си мисли, че е готов и я стегне, центровката винаги мърда.
      Да уцелиш точната е пипкаво и е играчка, но после не бараш.
      Така или иначе дори и заводската не върши работа, щото е мислена за нов мотор и нафта по спецификация, а реалностите са други.
      Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 05-04-17, 12:14.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Странно поведение на 2.0тд

        Бе знам, че няма, не ми е първата подобна процедура. Тука обаче нещата са съвсем нагъчкани, до сега поне един пръст съм успявал да мушна до там, тука и толкова няма. Цялата работа идва от корпуса на термостата, който подозирам на маздата е различен, понеже се наложи да разкарам една кофа неща заради него от помпата. Ако го няма, ще е е песен цялата процедура с центроването.

        Цялата процедура с подробности я описах тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...36#post3136136
        Последно редактирано от McNicko; 05-04-17, 13:13.
        Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
        Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X