Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно прехвърляне на автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно прехвърляне на автомобил

    Здравейте, имам следния въпрос. Как е възможно автомобил, който в момента е на един собственик, да бъде прехвърлен или нещо такова на двама собственици ?
    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

    В договора за покупко-продажба на МПС като купувачи се вписват двамата нови собственици.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

      Първоначално публикуван от Nikolay93 Преглед на мнение
      Здравейте, имам следния въпрос. Как е възможно автомобил, който в момента е на един собственик, да бъде прехвърлен или нещо такова на двама собственици ?
      Благодаря предварително.
      Я си изясни въпроса!
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

        Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
        В договора за покупко-продажба на МПС като купувачи се вписват двамата нови собственици.
        За това вече е късно, колата е регистрирана.

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

          Първоначално публикуван от Nikolay93 Преглед на мнение
          За това вече е късно, колата е регистрирана.

          Щом колата вече е регистрирана и нейният нов собственник е единият от желателните двама собственици,

          според мен най простият вариант е тя да се прехвърли от собственика който е вписан в талона наново нотариално с договор на двамата собственици и пак в Кат за нов талон с новите двама собственици и така .
          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
          Място и хора към които да принадлежи ...

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

            Първоначално публикуван от Nikolay93 Преглед на мнение
            Здравейте, имам следния въпрос. Как е възможно автомобил, който в момента е на един собственик, да бъде прехвърлен или нещо такова на двама собственици ?
            Благодаря предварително.
            Тази движимост,ще отиде на едно място! Но ще го разберете,след като вече е късно! Защо си усложнявате КРАТКИЯ живот!?

            п.п Въпроса е риторичен!
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

              Хубаво си помислете дали искате автомобила да се води на двама собственици. Защото един ден ще трябва двамата да ходят я за бракуване, я за отписване от кат, а не знаете тогава кой, как и накъде ще го е завъртял живота. Ходил съм да свалям от отчет в КАТ автомобил на който бях наследник и трябваше да се съгласуваме със други наследници, а както е известно в БГ нищо и никъде не става от раз.

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

                Имайте предвид, че питащият може да не иска вписване на втори собственик, а "ползвател".
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  Тази движимост,ще отиде на едно място! Но ще го разберете,след като вече е късно! Защо си усложнявате КРАТКИЯ живот!?

                  п.п Въпроса е риторичен!
                  Понякога човек се изпада в заблуждение че ,автомобила е някаква инвестиция и си пази парите вложени в него като спестовна касичка но за съжаление ако не се ползва по предназначение и то активно да се печелят пари с него той си е чист пасив тоест носи на притежателя си само разходи (данъци ,такси,горива,ремонти и т.н.)

                  И докато му се радва човек както е завит с калъф в гаража с всяка година цената му пада драстично.

                  п.п Съвсем риторично !
                  Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                  Място и хора към които да принадлежи ...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

                    Не не искам ползвател а вписване на втори собственик...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

                      Хъмммм тези завитите с калъфите в гаража цената им се вдига всяка година риторика

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

                        Вписване на втори собственик без да продадеш иделана част от колата на друго лице няма как да стане. Отивате с бъдещия втори собственик при нотариус и му казваш, че искаш да му продадеш 1/2 идеална част от мпс-то ти. Правите сделката и отивате в КАТ за промяна на талона. В КАТ, обаче май нямат единно становище по въпроса, тъй като съм виждал както 1 талон с двама собственици, така и двама собственици на които са издадени 2 отделни талона. Не знам от какъв зор можеш да правиш подобна магария и да искаш да се набуташ, но те съветвам в договора за продажба да уговорите и ползването на колата.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

                          Подозирам,че ТОЙ не фигурира в талона,а много иска да е така!Може и да не съм познал,ама такъв зор,най вероятно е свързан с финикийски знаци! Предния ми пост,също е в тази посока.
                          088пет722пет99
                          http://www.hydropompi.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос относно прехвърляне на автомобил

                            Мисля си, че става безмислено сложно. Ако може автора на темата да даде повече инфо и да опише казуса, цчитам че ще получи повече полезни отговори.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X