Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на първи автомобил автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на първи автомобил автоматик

    Тя Витарата като комби го докарва или мммм няма как да си скриеш много неща в багажника примерно пьк той май точно от това бяга.Не гнила и автоматик за 3 тц,гнили както каза и за половин пералня пари се намира.

    Да го побутнем кьм една Ц класа?Ма ти почни да го буташ,че мен ще ме бият
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Избор на първи автомобил автоматик

      Еее, баш аз ли?
      На ежеседмичните пловдивски мерсосрещи колегите с Цетките сядаха на отделна маса, не при мерсоводите...

      Много малко това Ц, направо compact..

      Ама пък, ако колегата си хареса Витарката, може да не е комби, ама може да е кабрио, и ако има коса, може да почувства вятъра в косата...
      И колегата не е писал, че е китоловец, така че Витарката може да му стигне за улова.

      Пък ако трябва да си крие нещо из багажника - Хундай Таракан инкасо върши работа, ама не отговаря 10 от 10.

      Коментар


      • #18
        От: Избор на първи автомобил автоматик

        Колеги,карам и Астра и Витара и няма гнило.И двете автомат.Като се купуват по на 300++км.....ръждаа.Я се огледайте колко е гнилоч-с малки изключения де.Че и прехвалени марки.
        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

        Коментар


        • #19
          От: Избор на първи автомобил автоматик

          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
          И аз да допълня -бегай от разни пилотирани или роботизирани автомати.
          +1 един глас за
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #20
            От: Избор на първи автомобил автоматик

            Бенцбоса само за S-овици от истинските мисли ами не вземе да препоръча на човека една 190-ка та да види що се казва Мерцедес и останалите отрано че и пари да почерпи ще му останат.

            Модела е чук от всякъде че и на бой носи щото с моята се бих с едно дърво челно,една малка японска кочина и едно такси Вектра А,само дървото беше по здраво ама и мерджана не пострада много.
            И въпреки че прескочи 20см. бордюр та да цуне дървото колата си ходеше направо и абсолютно нищо и нямаше на окачването.

            Коментар


            • #21
              От: Избор на първи автомобил автоматик

              Ако аз трябва да си взимам автоматик и бюджета ми е 3000 лв, бих си имал едно на ум. Имал съм Вектра А и Астра Ф с автомат Айшин. Много добра кутия за времето си, с 4 скорости разбира се. Но на какво диридже ще е това което ще откриеш, за да разбереш трябва да тръгнеш от София по подбалканската до след Гълъбец и да се върнеш, за да си сигурен, поне донякъде, а на такъв тест драйв малко собственици на барутарници ще са навити, но знае ли човек все пак.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X