Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Баканстар - онлайн магазин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Баканстар - онлайн магазин?

    Пичове, може и да ми се смеете, обаче след поовин час ръчкане, така и не намерих нищо в сайта на Баканстар, което да прилича на онлайн магазин. Тъп и съм, сляп ли съм, или просто те таков дзвер нЕма?

    От два дена издирвам свещи за Черока - нанайс. От Вест-ауто без малко да ми продадат каквито не трябва, но някакъв пич излезе достатъчно мъж, да ми се обади по телефона за сверка, след което се оказа, че баш такива нямат. А се оказа, че наличните в мотора свещи не са и близко до правилните... късмет, че излязоха всичките цели...

    Реших да проверя в Балканстар и не можах. Та ако някой подскаже как става тоя номер без да се налага да навъртя 500 километра до Сф и обратно, ще съм благодарен. Или поне откъде другаде от България може да си поръчам Champion RC7PYCB4?
    Намирам ги в Германия на нормална цена, та в краен случай от там, ама не ми се чака...
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

  • #2
    От: Баканстар - онлайн магазин?

    Няма онлайн магазин. Ина телефон, звъниш даваш номера на частта и ти казват цена. На склад нищо няма, повечето неща са с поръчка.


    Коментар


    • #3
      От: Баканстар - онлайн магазин?

      Я виж ТУК. Гледам, че номера е същия.
      Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

      Коментар


      • #4
        От: Баканстар - онлайн магазин?

        Гледах ги, номера вярно прилича, но са с 4 електрода и разстоянието е доста различно. Може би заради допълнителните буквички отзад?
        Излизат ми на някакъв Транзит същите, понеделник ще отскоча до Мото Пфое, че са ми наблизо, да видим.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #5
          От: Баканстар - онлайн магазин?

          Другия вариант е да търсиш някакъв заместител от друга марка, ама тогава трябва да се внимава много, че стават грешки.
          Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

          Коментар


          • #6
            От: Баканстар - онлайн магазин?

            Първоначално публикуван от valkiller Преглед на мнение
            Другия вариант е да търсиш някакъв заместител от друга марка, ама тогава трябва да се внимава много, че стават грешки.
            Много си прав.Аз бих се доверил и на NGK.Явно "жабоядите" така са преценили.От близо година такива ни дават от склада.И за бензин , и за дизел.Дилър е , все пак.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #7
              От: Баканстар - онлайн магазин?

              Според каталога на NGK, PFR6B-11 отговарят, но разстоянието е малко по-голямо 1.1 спрямо оригиналните 1.01 (0.043 инча спрямо 0.04 инча). Имат и на 0.7, което пък е прекалено малко. Затова се въздържам засега от тях, иначе има от къде, и марката я уважавам, но...
              А с тоя микроскопичен платинов електрод, направо не смея да си играя да нагласям разстояние. Преди 4-5 години хвърлих перфектен иначе двигател, заради кофти свещи, оттогава темата ми е като болен зъб.
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • #8
                От: Баканстар - онлайн магазин?

                Само един съвет, ако ще купуваш шампион се приготви за дефекти. Аз лучно бих стоял на страна от марката, както о всъшност го правя от доста време. След няколко случая на неработещи нови свещи, други умрели след 300-400км и даже 3 случая, в които мотора почва да губи компеесия през тях. Далеч от тоя боклук, ако има заместител!
                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                Коментар


                • #9
                  От: Баканстар - онлайн магазин?

                  Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                  Само един съвет, ако ще купуваш шампион се приготви за дефекти. Аз лучно бих стоял на страна от марката, както о всъшност го правя от доста време. След няколко случая на неработещи нови свещи, други умрели след 300-400км и даже 3 случая, в които мотора почва да губи компеесия през тях. Далеч от тоя боклук, ако има заместител!
                  Намерих правилен аналог на NGK, само не помня точно номера, ако има интерес, после ще го пусна. Дават го тоно за 4.7HО и всичко им отговаря, просто не съм догледал първия път. Малко са по-скъпи, но нищо критично. Малко, малко ... почти двойно
                  Но предвид, че я ги сменя повее, я не - нормално.
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X