Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с тока

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с тока

    Здравейте колеги !
    Имам едно китайско скутерче gy6-125 и имам един проблем , преди няколко дни ми направи късо две кабелчета на крушка от таблото , зелен и кафяв и от тогава няма никакъв ток на свеща изобщо на кабелите където се свързва бобината , има си ток по цялата инсталация , върти си на стартер , всичко добре
    пробвах бобината на един друг същия скутер хвърля искра със същата свещ , смених и електрониката , интерестното е че на тези двата кабела на бобината където се свързва отпред при реле-регулатора има ток и някъде по кабелите прекъсва , пробвах да ги подменя с други и като ги свържа и дам на контакт прави късо и бушона при акумолатора гори.
    Помагайте колеги и мерси предварително !

  • #2
    От: Проблем с тока

    Просто намери къде е късото и го изолирай
    0888 074 049

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с тока

      Към цди-то има един черно с жълто кабел , на него няма никъв ток и отива към таблото , на него няма никакъв ток
      Има една кабел от цди черно и жълто отива към таблото и към бобината на него няма ток , мисля че той прекъсва връзката
      Аз го изолирах , няма ток по един кабел черно с жълто от цди-то води към бобината и таблото там на километража , мисля че направих и нещо като се опитах да го паля без табло , възможно ли е ?

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с тока

        "Ток" по един кабел няма как да има . Приятелски съвет : по-добре потърси доктор възможно по-скоро , за да му спестиш времето от твоите проби .

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X