Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фероза или витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фероза или витара

    Какви са предимства и недостатъци-Фероза 96 г. или Витара 96-98 г.Помагайте при избора.Ще се ползва за риболов и гора,за асфалта си имам Ауди.

  • #2
    От: Фероза или витара

    която намериш без ръжда!!!
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Фероза или витара

      Първоначално публикуван от kekerence Преглед на мнение
      .......Помагайте при избора.Ще се ползва за риболов ......
      Няма ли да са ти малки за риболов.
      Къде ще товариш такъмите и рибата.

      Коментар


      • #4
        От: Фероза или витара

        Намерил съм без ръжда,поне не фрапираща-все пак на 20 години всяка кола има.Ама не ми се иска 4/4 което да пазя да не се одраска.Задните седалки вън и ето място за багаж.Ферозата има ли бавни и как е на проходимост.Карал съм Самурай 1.3 моно инжекция и беше добър,ама нямам познати с Фероза.
        Последно редактирано от kekerence; 25-03-17, 11:33.

        Коментар


        • #5
          От: Фероза или витара

          Първоначално публикуван от kekerence Преглед на мнение
          Задните седалки вън и ето място за багаж.
          Аз съм махнал предната седалка.Място за багаж колкото искаш че и двама си сядат спокойно отзад.
          jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

          Коментар


          • #6
            От: Фероза или витара

            Прав си ,не съм се сетил ,но е много добро решение -ако возиш жената ще лае отзад...

            Коментар


            • #7
              От: Фероза или витара

              Според мен равностойни автомобили със сходна концепция. Така че избирай според състоянието на конкретния екземпляр....
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #8
                От: Фероза или витара

                Специално за сравнение на тези два мопдела има много изписано. Сходни джипки са. Важното е да не са изгнили.
                Аз лично съм се спрял на Фероза. По-корава е в прекия и преносния смисъл. В стоков вариант са еднакво проходими.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #9
                  От: Фероза или витара

                  Първоначално публикуван от kekerence Преглед на мнение
                  Намерил съм без ръжда,поне не фрапираща-все пак на 20 години всяка кола има.Ама не ми се иска 4/4 което да пазя да не се одраска.Задните седалки вън и ето място за багаж.Ферозата има ли бавни и как е на проходимост.Карал съм Самурай 1.3 моно инжекция и беше добър,ама нямам познати с Фероза.
                  Повечето Ферози са парт-тайм с бавни, но се срещат и фул-тайм с блокаж на междуосевия диф, без бавни. Гледай да има две ръчки.
                  Животът е харизан кон според мен...

                  Теди

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фероза или витара

                    Тя и фултайма е с две ръчки, но малката блокира междуосевия диференциал. На таблото, вместо иконката за 4х4, пише Diff Lock.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Фероза или витара

                      И двете са доста сходни , но ако търсиш най ефтинджос подръжка и разход вземи Китара. Витара е по лека , за нея стават някой руски части /Лада/, разход 10 тина литра на 100км. на дълго газ с гуми 195/75/15. Абе иначе и двете са си каруци и надрусват и подскачат , но няма пълно щастие. Няма как хем ефтино , леко , малък данък , здраво , 4х4 /демек жип/ , а подържаш лека кола .Церозата има склонност към прегряване освен , ако не смениш радиаторната пита с по голяма. Китарата е с по тънки железа и ламарини , но по лека обаче от това и по лесно се пробива при ръжди и гниене. Та общо взето това е.........Късмет желая!
                      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Фероза или витара

                        Ферозата ,която гледах беше пълна скръб-здраво купе без ръжда,но скапана ходова част,без амортисьори,теч от долу почти навсякъде.Сега ще гледам Витари,дано намеря нещо що-годе свястно.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Фероза или витара

                          Първоначално публикуван от kekerence Преглед на мнение
                          -Фероза 96 г. или Витара 96-98 г.Помагайте при избора.
                          ​Витара
                          jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Фероза или витара

                            Имах Гранд Витара 2.0-99г.с верига.НЕма такова животно.Как ли не се опитвах да го счупя.Не знам що го дадох.
                            Grand Cherokee WJ
                            Dodge Caliber
                            E 430 4-matic-T(S210)
                            GLK

                            Коментар


                            • #15
                              От: Фероза или витара

                              Първоначално публикуван от kekerence Преглед на мнение
                              Ферозата ,която гледах беше пълна скръб-здраво купе без ръжда,но скапана ходова част,без амортисьори,теч от долу почти навсякъде.Сега ще гледам Витари,дано намеря нещо що-годе свястно.
                              Това е много по-добро отколкото изгнил джип, но без течове.
                              Течовете и кусурите по ходова част и трансмисия се отстраняват лесно, докато ръждата почти няма преборване.

                              Ако смяташ да наджипваш после машинката-витарата става по-лесно. В стоков вид ферозата е по-здрава. Ама ферозата гние повече.

                              Та и моя съвет е-каквото намериш неизгнило. Па може и да разшириш малко листа с предпочитаните.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X