Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагер главина Jeep Cherokee Liberty

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лагер главина Jeep Cherokee Liberty

    Привет колеги. Въпроса ми е следния.Вчера закарах джипа в сервиз за смяна на преден лагер главина.След като го взех и покарах установих ,че смененият лагер скърца.На какво се дължи това ,малко грес,пренатягане или нещо друго.

  • #2
    От: Лагер главина Jeep Cherokee Liberty

    Скърца вероятно някой семеринг. Лагер няма от какво да скърца.

    ...това ако се чува съвсем леко де.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Лагер главина Jeep Cherokee Liberty

      Да не е много силно, но постоянно. като скърцането се води с оборота на колелото.Как да се оправи това поскърцване,че мен малко ме дразни

      Коментар


      • #4
        От: Лагер главина Jeep Cherokee Liberty

        При всякаква скорост ли се чува, или само при ниска, почти само преди спиране?

        Ако само при ниска - при мен (на друго возило) беше семеринг, и просто така си скърца, но е съвсем леко доловимо и само при ниска скорост. Друго дето се е случвало да се чудя от къде е - скърцаха "ламелите" на маншона на външното каре на полуоскатаа, опирайки се една в друга, но само при определен ъгъл на завиване и атмосферни условия. Семеринга след месец каране се понамести - сега се чува само като опреш ухо до главината, и така - 20000км.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Лагер главина Jeep Cherokee Liberty

          При всякаква скорост .На моменти изчезва но временно за много малко.Най вече се усеща при лек ляв волан.Смененият лагер е десен.

          Коментар


          • #6
            От: Лагер главина Jeep Cherokee Liberty

            Но Спарки си прави сам автомобилите и може да си позволи да не си прави "рекламация".А ти , като клиент имаш пълното право да искаш от сервиза скърцането да го няма.Без никакви драми.
            Спарки да не си помисли , че оспорвам техническите му умения.На такива части е попаднал.Но сервизите са тези , които се оправят със "скърцащите" резервни части.Не клиентите.Клиентите си плащат и карат безгрижно.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #7
              От: Лагер главина Jeep Cherokee Liberty

              Така съм чувал скърцане както от хлабава гайка ,така и от стегната така ,че карето беше наполовина скъсано ,и се доскъса и разпадна за стотина километра. При втория случай се видя стара пукнатина ,която стягането задълбочи.
              Калин Владов,09РСПБЗН

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X