Обява

Свий
Няма добавени обяви.

технотест

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • технотест

    колеги имам бус Джъмпер,пуснах го за продажба само тук,във форума,защото си заслужава,но допускам,че скоро няма да му намеря добър собственик и въпроса ми е ако му добавя още една,две седалки отзад,във фургона какво трябва да сторя за да не ме закачат ченгетата.Налага се да ги добавя.Технотест ДА,но какво трябва да им представя и какво ще ми струва.Благодаря Ви
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

  • #2
    От: технотест

    ...не ми се продава в интерес на истината,а искам всичко да е законно,така съм възпита.Ако не ще търся ван.
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

    Коментар


    • #3
      От: технотест

      Още една две седалки или още един два реда седалки. Трябват ти ляво и дясно стъкло за всеки ред седалки.

      Коментар


      • #4
        От: технотест

        В Технотест ще ти скъсат нервите . Търси някоя лицензирана да извършва такива промени фирма като Трансформа .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: технотест

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          В Технотест ще ти скъсат нервите . Търси някоя лицензирана да извършва такива промени фирма като Трансформа .
          Имаме я фирмата.Но е в Божурище.Работя в АМК и все нещо мога да помогна.Телефон в профила.

          Коментар


          • #6
            От: технотест

            благодаря колеги за активността.Идеята ми е зад шофьорската седалка да монтирам една двойна като пасажерската и съответно прозорци ще монтирам.Колега и адаш ivo-police утре ще се чуем за да видим какво може да се направи в случая.Късмет колеги
            HUSGVARNA 630 SMR
            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X