Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ford Maverik / Opel Frontera / Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ford Maverik / Opel Frontera / Land Rover Discovery

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Всеки пуснал подобна тема очаква нещо такова.
    И твоят Класик в началото беше с гладки гуми и без блокажи, а другото идва с яденето.

    ... е, ако някой може да предложи нещо на колегата лифтнато и на 35" за този бюджет, предполагам, че няма да го върне.
    мхм, ма си пропуснал, че 5 години по-късно си взех още един - дори същият цвят - за градско. Пълен с ненужни части
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • #32
      От: Ford Maverik / Opel Frontera / Land Rover Discovery

      Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
      Лошото е, че ако го захапе бълхата, ще се наложи да сменя автомобила, ако вземе маверик.
      Добре де, ама едни искат да слагат по-големи гуми, с всички последствия и съпътстващи драми, а други мрънкат, че обслужването не е като на кола,
      ама когато не си имал джип, как да разбереш къде точно те сърби ?!
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #33
        От: Ford Maverik / Opel Frontera / Land Rover Discovery

        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        мхм, ма си пропуснал, че 5 години по-късно си взех още един - дори същият цвят - за градско. Пълен с ненужни части
        Не, не съм, и точно за тая пътека говорех.

        Фърляте някой дето не е ясно дали може, и иска, да плува направо в дълбокото.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Ford Maverik / Opel Frontera / Land Rover Discovery

          Аз не пращам никой никъде - просто намеквам, че има хора, към които вашите готови решения не действат
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #35
            От: Ford Maverik / Opel Frontera / Land Rover Discovery

            Като човек карал от трите марки джипове се спирам на Диското вземи си 200 тди и ще се родиш голям обем на багажника висок , с цели мостове подлежи и на повдигане лесно . Корав мотор с нисък разход на гориво !!!
            Land rover 2.5 tdi
            0884035413

            Коментар


            • #36
              От: Ford Maverik / Opel Frontera / Land Rover Discovery

              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
              Аз не пращам никой никъде - просто намеквам, че има хора, към които вашите готови решения не действат
              Добре де, а пусналият темата от кои е ?
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #37
                От: Ford Maverik / Opel Frontera / Land Rover Discovery

                Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
                Като човек карал от трите марки джипове се спирам на Диското вземи си 200 тди и ще се родиш голям обем на багажника висок , с цели мостове подлежи и на повдигане лесно . Корав мотор с нисък разход на гориво !!!
                Диското по принцип ми харесва май най-много , но ме притеснява поддръжката ако речем склоня на дизел.Сравнено с другите как е ? Пък някой и ако каже цени ориентировъчни за ролки,ремъци и друго подобно включително съединител ще съм благодарен.

                Коментар


                • #38
                  От: Ford Maverik / Opel Frontera / Land Rover Discovery

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Добре де, ама едни искат да слагат по-големи гуми, с всички последствия и съпътстващи драми, а други мрънкат, че обслужването не е като на кола,
                  ама когато не си имал джип, как да разбереш къде точно те сърби ?!
                  То и това го има. Колегата сам трябва да прецени, ние само си даваме мнението, аз споделям моето виждане, понеже нуждите като гледам са ни сходни. Реално, 90% от хората я вършат тая работа с прежалено старо комби, баничарка или миниван и пак си се чувстват добре, ако трябва да сме честни и съответно Маверика би бил адекватен. Все пак, така зададено питането, както казах бих се метнал на златната среда от трите - фронтерата. Просто ми се вижда като платформа, която може хем да е достатъчна в тоя си вид, хем ако реши човек да подобрява, да е сравнително лесно и безболезнено.
                  Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                  Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ford Maverik / Opel Frontera / Land Rover Discovery

                    Най-добре е да покара колкото може повече джипки, и квото му хареса.
                    В крайна сметка, който плаща, той поръчва.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ford Maverik / Opel Frontera / Land Rover Discovery

                      Малко спам в темата: сестра ми с търсеше/търси кола автомат и попаднала на автоджамбазин, който продава киа соренто - бензин, автоматик с регистрация с3434ха. Наду ми главата да съм сменял паджерото за Киа-та /кой ли ще го направи?/.
                      Ако нещо те интересува пиши на лични че да не правим реклама на разни търговци.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X