Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв да избера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв да избера?

    Вече е време да се снабдя с джип. Спрял съм се на SSangYong Rexton, Jeep Cherokee 2.8 CRDI, Hyundai Terracan 2.9 CRDI. Интересувам се , кой е по-добрият вариянт, като здравина, комфорт, понасяне на всякаква нафта от бензиностанция.




  • #2
    От: Какъв да избера?

    Не бьди скрьндза,поне кажи за какво ти е,че за в гората едно ма за пред кафето сьвсем друго.

    Гледай да е жьлт Теракан
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Какъв да избера?

      Пари ?
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        От: Какъв да избера?

        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        Пари ?
        Все за пари мислиш - да ти види подписа викам аз
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Какъв да избера?

          Нерде Чероки, нерде Джанг Джунг, или там както се казва?!
          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

          Коментар


          • #6
            От: Какъв да избера?

            Първоначално публикуван от Mormo Преглед на мнение
            Вече е време да се снабдя с джип. ......понасяне на всякаква нафта от бензиностанция.
            Това много стеснява избора.

            Коментар


            • #7
              От: Какъв да избера?

              Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
              Нерде Чероки, нерде Джанг Джунг, или там както се казва?!

              Има една тема за Джанг Джунга и по-специално за единия от моделите,много добро нещо за парите си пьк и с Мерцедесовия мотор,само това РЕКСТЬН пречи
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Какъв да избера?

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Все за пари мислиш - да ти види подписа викам аз
                Всички мислим за пари, а предполагам, че и ти, щото ако не, едва ли щеше да си от дугия край на гьола.

                Не мисля да давам акъл, просто си водя статистика за всичко, включително за мераците на хората /и/ според възможностите.

                А аз предпочитам за по-малко пари възможно повече, в случая, възможно по-ново за бюджета.

                А от трите, квото го кефи.
                За мотора на Черокито 2.8 само съм чел, и не знам дали е проблемен или не, а другите са ясни.

                Но нека колегата да каже, за кво ше му е джипката ?
                Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 19-03-17, 15:23.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Какъв да избера?

                  Най- евтинко от изброените, ще дойдат два Рекстъна, мисля.
                  Ама тва, колкото да се абонирам за темата.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какъв да избера?

                    За каране, за возене, за разходки, но е не и за гората. Да дърпа 2-осна каравана. Модели 2004-2008 г.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какъв да избера?

                      Най-евтино ще дойде Рекстъна ама ако е кенеф.Ако е поддържан е горе долу до цената на Теракана.Като цяло избирай между SsangYong Rexton 2.7 cdi и Hyunday Terracan 2.9 crdi.Двата мотора са комън рейл и са чувствителни към нафтата.Не са особено скъпи за поддръжка и са здрави и двата джипа.Ако са с повечко екстри са доста комфортни.Ако търсиш да не е капризен към нафта търси Rexton 2.9 td ама е доста тромав.Имах такъв.Сега съм с Кайрон 2.7 cdi и съм доста по-доволен от към вървеж.
                      SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какъв да избера?

                        Първоначално публикуван от Mormo Преглед на мнение
                        За каране, за возене, за разходки, но е не и за гората. Да дърпа 2-осна каравана. Модели 2004-2008 г.
                        Въпреки че ще пропускаш гората, щом ще дърпаш двуосна каравана, бавните са задължителни.

                        В какъв бюджет трябва да се вместиш, като си предвидиш и 500-1000лв. за обслужване според джипа ?
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какъв да избера?

                          Каква е разликата между SsangYong Rexton 2.7 cdi и2.7 xdi . И Кайрон 2.7 cdi не намирам, има само 2.0.
                          Ориентирах се към Rexton заради по-високия лукс в салона. При покупка какво да гледам, някои тънкости при моделите, автомат ще е. Само не съм решил дали да е 2.7 или 2.9, което за мен е без значение.
                          Последно редактирано от Mormo; 19-03-17, 21:11.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какъв да избера?

                            Няма разлика между 2.7 cdi и 2.7 xdi това е един и същи двигател.Кайрон с двигател 2.7 xdi е много рядък за модела.Моят е такъв.Лукса в салона при Кайрон от 2008 година и Рекстън за мен няма разлика.Тънкости няма.Гледаш дюзите,помпата и кутията ако е автомат.Автоматична скоростна кутия е здрава и джипа върви доста приятно с нея.Гледаш за шумове от диф и кардан.Хубаво е да минеш една диагностика.
                            Последно редактирано от svetli96; 20-03-17, 08:23.
                            SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какъв да избера?

                              http://www.autofacil.es/pruebas/2006...-crd/8180.html
                              Тук намерих един сравнителен тест между 3 джипа, ако на някой му е полезен ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X