Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за паджеро 4-3.2 DID

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за паджеро 4-3.2 DID

    Здравейте колеги.На последък много се запалих по въпросния модел на паджеро,но ме гложди един въпрос чийто отговор не можах да открия във форума.Става въпрос за прословутия проблем с гнп-то на предния модел Паджеро 3.Интересува ме дали е отстранен при Паджеро 4 или просто всичко от стария модел е сложено в новото купе.Моля ако някой по компетентен има необходимата информация да сподели.

  • #2
    От: Питане за паджеро 4-3.2 DID

    4-ката е с коренно различна горивна система и не само. Единственото общо между двете е окачването или поне по-голямата част от него.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #3
      От: Питане за паджеро 4-3.2 DID

      Първоначално публикуван от mitaka_bs74 Преглед на мнение
      Здравейте колеги.На последък много се запалих по въпросния модел на паджеро,но ме гложди един въпрос чийто отговор не можах да открия във форума.Става въпрос за прословутия проблем с гнп-то на предния модел Паджеро 3.Интересува ме дали е отстранен при Паджеро 4 или просто всичко от стария модел е сложено в новото купе.Моля ако някой по компетентен има необходимата информация да сподели.
      .....едното е с ГНП обикновенна, а другото е комън рейл система....от там и други неща имат разлика.....по отношение на на окачването ,няма разлики с иззкл. на по усилените болтове на носачите......
      Ето тук съм описал проблемите, които касаят този модел......
      http://www.mitsubishibg.com/forum/in...howtopic=35671

      Коментар


      • #4
        От: Питане за паджеро 4-3.2 DID

        Благодаря за отговорите.притесняваше ме да не е с проблемното гнп.

        Коментар


        • #5
          От: Питане за паджеро 4-3.2 DID

          Първоначално публикуван от mitaka_bs74 Преглед на мнение
          Благодаря за отговорите.притесняваше ме да не е с проблемното гнп.
          Гнп-то не е проблемно,проблема е в покритието на резервоара , което се лющи под формата на стружки ,които пък се набиват в актуатора и въпреки,че на входа му има магнитно покритие,все пак някои го преодоляват и му бъркат работата. Това пък се използва за дране на кожи . Касмет Ви желая при избора. На правилната марка сте се спрели.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X