Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee WJ 4,7 2000г, фланци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Grand Cherokee WJ 4,7 2000г, фланци

    Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
    И как точно помогна, може да има и други закъсали!!!!
    Има една Бургаска фирма за офроуд тунинг която ги предлага значително по евтино от другите. Но не мога да пусна сайт или кординати тука, политика на форума.

    Коментар


    • #17
      От: Grand Cherokee WJ 4,7 2000г, фланци

      Ами един познат, който продава гуми, каза че без проблем мога да вкарам 265/75/16 при 2" вдигане и аз повярвах. Гумите ги взех и като ги монтирах уж нямаше забележки но после установих, че търкат вътрешната част на гумата/ абе опират си/ . Като си вкарал 1ххх лв за гуми , които вече не можеш да върнеш , какъв е изхода? ФЛАНЦИ!!! Е и аз така се и спасих но понеже съм по душа евреин и не исках да ме цакат. Исках хем да са върха хем без пари / позната ситуация за много предполагам/ Та се наложи проучването на пазара и установих, че материала ще ми струва 80-90лв, труда е близо толкова и получавам само един алуминий но неам шпилките и гайките. ОК - един френд продава крепежи и той проучи че тези неща с необходимата форма и якост ще ми костват още 20 кинти.... и кво стигнах до 200лв и оставах пак без гаранция за крайния резултат. Стиснах задника / да ака по малко/ и поръчах..А ролята на FABARM е , че ми посочи в ЛС сайта от който си поръчах фланците. Иначе вече бях звънкал и във VROMOS но там ме попариха с дата за доставка. Та товае с две три приказки моята Оди сей я
      Поздрави за всички имали търпението да четат !
      Yamaha XV1900-личен
      Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
      JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
      Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

      Коментар


      • #18
        От: Grand Cherokee WJ 4,7 2000г, фланци

        И аз за това разправях още от първия ми пост , че като сметнеш материалите и труда фланците ти излизат на същата цена като в магазина , освен ако не си ги правиш сам .

        Коментар


        • #19
          От: Grand Cherokee WJ 4,7 2000г, фланци

          Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение
          И аз за това разправях още от първия ми пост , че като сметнеш материалите и труда фланците ти излизат на същата цена като в магазина , освен ако не си ги правиш сам .
          Прав си но никой не си даде труд да обясни колко е материала, труда и какво получаваш!Аз не съм свикнал да се доверявам на приказки от сорта вЕрвай ми... и все пак не са 260 както ми ги искаха отначало.При 260 си заслужава да се сбориш да си ги произведеш а сега вече и чертежи има. При мен ситуацията искаше бърза намеса че имаше опасност да повредя чисто новите гуми. Това и обърна кантара в полза на готовите , а и разликата се заформяше от сорта на 50лв. Ако ги бях взел и на 260 то раликата щеше да е близо 100лв ... всеки сам си решава как да си пръска кинтите.Надявам се с тази тема поне малко да съм бил полезен на следващия който ще експериментира.
          Yamaha XV1900-личен
          Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
          JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
          Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X