Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Токов проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Токов проблем

    Здравейте колеги.Бих искал да ви попитам следното нещо.Вчера докато карах ,тока на мотора внезапно се изгуби,но мотора продължи да се движи. Фара изобщо не светеше , клаксона също не работеше, нито мигачи абсолютно нямаше никакъв ток.След като изключих мотора след това като врътна ключа не дава на ток и не светва нищо все едно няма акомулатор. А акомулатора е чисто нов. Замерих бушоните добре са.Какъв може да е евентуалния проблем. Мотора е 125 кубика.

  • #2
    От: Токов проблем

    Аз мисле, че ако кажеш за какъв мотор точно става въпрос ,тока ще дойде веднага, а може и малко след като платиш някоя сметка...
    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

    Коментар


    • #3
      От: Токов проблем

      Не тормози човека .
      Читав приятел електричар - ще му каже какво му се е скапало .
      После вие (ние)ще го зарадваме с 4 цифрена сметка .
      Така излезе на първо хвърляне на добруджански боб(произведен от "...без реклама .." и дистрибутиран от " ...без реклама..." ) ,
      от село Стражица ..
      Ма не е Гришата!!!

      Коментар


      • #4
        От: Токов проблем

        То добре че си уточнил, дето мотора е 125, щото ако беше 250..., тогава двойно!
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • #5
          От: Токов проблем

          Първоначално публикуван от V.R.R. Преглед на мнение
          Аз мисле, че ако кажеш за какъв мотор точно става въпрос ,тока ще дойде веднага, а може и малко след като платиш някоя сметка...
          Мотора е априлиа туарег 125 кубика 2т

          Коментар


          • #6
            От: Токов проблем

            Провери си контактния ключ, ако може да се разглобява. Също и кабелите дето влизат в него.
            НЕ БЪЗИКАЙ магнета!
            АКУМУЛАТОР!
            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

            Коментар


            • #7
              От: Токов проблем

              Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
              То добре че си уточнил, дето мотора е 125, щото ако беше 250..., тогава двойно!
              Коя е тая умност :д

              Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
              Провери си контактния ключ, ако може да се разглобява. Също и кабелите дето влизат в него.
              НЕ БЪЗИКАЙ магнета!
              АКУМУЛАТОР!
              Защото и аз се съмнявам да не е изкочил някой кабел от контактния ключ. А бобината не дай си боже да е изгоряла няма как да спре абсолютно целия ток на мотора

              Коментар


              • #8
                От: Токов проблем

                Първоначално публикуван от Offroadenduro Преглед на мнение
                Коя е тая умност :д



                Защото и аз се съмнявам да не е изкочил някой кабел от контактния ключ. А бобината не дай си боже да е изгоряла няма как да спре абсолютно целия ток на мотора
                Не съм споменавал бобината! Тя няма нищо общо нито с клаксона, нито с мигачите, нито с останалите светлини по моторетката!
                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X