Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

    Ееее, чак супер няма начин, в най-добрия случай 10 000 лв. Иначе, излизаш от КАТ и директно в сервиз .
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #62
      От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      За мен Теракана е неоценен(за сега) от широката публика.

      Не
      само с теракана е така.
      По нашите ширини - всичко дето е корейско - не е автомобил, камоли 4х4.

      Коментар


      • #63
        От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

        Еее Пенчо, не ги светкай, че ще ни дигнат цените бре
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • #64
          От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Сега остава да се влючи някой дето е вкарвал Теракан в гората и да докладва.
          120ската е много проходима по дефолт, въпреки, че още цената и не предполага горска експлоатация и едва ли някой кара в гората.

          Странно, но няма дърта 70тка под 6000лв, а за същата цена има супер Теракани. Яро не ми казвай, че е така, щото 70тката е много добра.
          За мен Теракана е неоценен(за сега) от широката публика.
          Зависи какво разбираш под представяне.Моят е ходил на връх Ботев и доста по средна гора.Без никаква намеса с гуми алтерен.На задния диф пишеше че има лсд но като го пробвам с двте колела на х и оставаше на място.От място не потегляше.
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • #65
            От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Сега остава да се влючи някой дето е вкарвал Теракан в гората и да докладва.
            .
            Ами аз! В експедицията Крим-Кавказ 2010. Представи се Теракана що годе достойно.
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #66
              Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

              На колегата с новозакупения Теракан е интересен казуса, ще следя с интерес развитието. Иначе за да изгасне от веднъж вероятно е проблем с горивната с-ма или нещо по ел. частта, макар че са рядко срещани проблеми с тоците.
              Колега Калоян колко коня е Теракана
              Може би ще е по добре да опишеш проблема и решението (дано да е бързо и евтино) в под форума за да е по подредено.
              Последно редактирано от BRUKLLIN; 20-03-17, 19:29.
              HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
              VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
              Няма да е все така!
              Нула две осмици 724 пет едно пет 1

              Коментар


              • #67
                От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                Ами аз! В експедицията Крим-Кавказ 2010. Представи се Теракана що годе достойно.
                Каква нафта сипвахте, километри? И какви проблеми е направила машината в рамките на експедицията?
                Real Recognize Real

                Коментар


                • #68
                  От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                  Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                  Каква нафта сипвахте, километри? И какви проблеми е направила машината в рамките на експедицията?
                  Нафта каквато намирахме, проблеми никакви. Километри не помня, но до Адыгея и обратно през Украйна и Крим.
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • #69
                    От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                    Нафта каквато намирахме, проблеми никакви. Километри не помня, но до Адыгея и обратно през Украйна и Крим.
                    Около 1800км. в посока или общо над 3600км.
                    Real Recognize Real

                    Коментар


                    • #70
                      От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                      Първоначално публикуван от Firecoma Roberto Преглед на мнение
                      .............Но Оказа се че в деня на покупката и веднага след регистрацията колата угасна на 66 метра след външните врати на КАТ , и не категорично като магаре спря и не искаше да запали и това е. Казвам ви все едно бе нагласено... НЕ знам късмет ли е какво. Но Връщане назад няма.Покупката бе от Автокъща . Без гаранция и т.н.. Все пак информативно бях подготвен за такъв сценарии точно от информацията че това което се случва за проблемите на Теракана втора употреба. И да , сега колата е в предварително уговорения сервиз за първоначалното обслужване и съответно да се открие проблема защо не иска да пали . Оказва се че и диагностиката не е много точна защото има някакви липси и непопълнена информация точно с модела който аз закупих. Но поне майсторите са доста добри и квалифицирани. Като съмненията за момента и главните заподозрени са горивната помпа, дюзите и инжекторите им и клапана регулатор на налягането. Въпроса е че ще дам още една сума да речем за тоя ремонт ,но съм Ок с това .След това ще знам че са сменени помпата и дюзите и няма да ги мисля поне 4-5 години знам ли.. Защото именно съдейки по предварителната калкулация - къде ще ходя с този автомобил , колко и как бих го поддържал за да избегна възможен риск да ме остави на пътя. С всичките му добавки и масла и т.н на дизела и цялостна поддръжка. И се оказва на финала че TLC 120 би излязла от първоначалните стойности на 3 бр теракана след това още 1 бр. отгоре . Или поне това е моето мнение. Обективизмът в което постигнах вероятно от страна на моите финансови възможности. Надявам се да не съм оспамил темата с подробностите . Въпреки нервите които похабявам сега с това състояние на невървяща тъкмо купена кола, Смятам да заложа на Хюндай Терракан............ [/FONT][/COLOR]
                      Има ли решение на проблема с Теракана колега или.....?
                      На всички каращи такива машини ще ни е полезна информацията как си преборил горивната с-ма DELPHI
                      Която между другото се оказа доста икономична на 2-тонен джип


                      HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                      VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                      Няма да е все така!
                      Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X