Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

    Аз много харесвам Корейците и съм убеден, че те са следващите Японци.
    По темата - добре, че и тойота има някой и друг недостатък, че да може да се критикуват на воля в подобни теми. Руси преди време имаше в гаража си и Гранд а той е повече от три пъти по-евтин от Тойотата, но нещо не се задържа.

    Коментар


    • #17
      От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      .....
      Ха - ха, много ценя хората с чуство за хумор.
      За друго не знам, ама много грозен тоя кореец .... Не, че 120-ката е много хубава де.

      Коментар


      • #18
        От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

        Не знам нова 120 колко струва , но ново Гранд Санта Фе с най-висок клас оборудване е 90-100 000 лева ! Едва ли разликата е в пъти !

        Коментар


        • #19
          От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

          Сега не е голяма разликата, но последното ново Тери се продаваше за около 50 000 лв!
          Другото е , че Санта Фе и Теракан не могат да се съпоставят. Теракана е последният "Мохикан" уви! б
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #20
            От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

            Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
            Какъв е бензиновия мотор ?
            3.5 v6 като ракета е
            Real Recognize Real

            Коментар


            • #21
              От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
              Сега не е голяма разликата, но последното ново Тери се продаваше за около 50 000 лв!
              Другото е , че Санта Фе и Теракан не могат да се съпоставят. Теракана е последният "Мохикан" уви! б
              Уви няма да има повече такива джипки.. вече всичко е монокок и с независим заден мост..
              Real Recognize Real

              Коментар


              • #22
                От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                Така е УВИ!
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #23
                  От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                  Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                  Уви няма да има повече такива джипки.. вече всичко е монокок и с независим заден мост..
                  Новата седма серия, както и хайлуксите нямат нищо общо с монокока и така ще е до края.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                    Новата седма серия, както и хайлуксите нямат нищо общо с монокока и така ще е до края.
                    Yaro седмака ми е... мечта Дълго с големия дизел HZ.. но тук няма никакъв избор за такива машини. ((
                    Real Recognize Real

                    Коментар


                    • #25
                      От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                      Гагич спи! Или е зает или в Гугъла няма инфо. А без неговото мнение не става!

                      Днес покарах Теракана - не е бегачка, но върви и се кара много приятно. При мен е дизела с автомат, кожа и всички други екстри. Разбира се корейците са царе да направят естествената кожа да прилича и да се усеща като изкуствена. Собственика на колата ми каза, че рядко се намира такъв дизел с всички екстри и в такова състояние.

                      Междудругото му препоръчах да сложи фланци. Сложихме и той остана много доволен от стойката и пътното поведение. Наложи се да понатегнем и торсионите.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #26
                        Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                        Би ли споделил нещо повече за фланците. Дебелина, материал и от къде ги взехте.
                        На четирите гуми ли сложихте
                        HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                        VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                        Няма да е все така!
                        Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                        Коментар


                        • #27
                          От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                          Фланци от ТЛК 120. Купени от Вромос. Отзад се монтират директно, отпред се премахва центроващия ръб.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • #28
                            От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            Гагич спи! Или е зает или в Гугъла няма инфо. А без неговото мнение не става!

                            Днес покарах Теракана - не е бегачка, но върви и се кара много приятно. При мен е дизела с автомат, кожа и всички други екстри. Разбира се корейците са царе да направят естествената кожа да прилича и да се усеща като изкуствена. Собственика на колата ми каза, че рядко се намира такъв дизел с всички екстри и в такова състояние.

                            Междудругото му препоръчах да сложи фланци. Сложихме и той остана много доволен от стойката и пътното поведение. Наложи се да понатегнем и торсионите.
                            Торсионното окачване е другото което ми харесва в Теракана. Дизел автомат е наистина рядко и затова може да е набухана и с повечко екстри. Другото нещо, е че кожата не става на парцал след 200/300к. килиметра.
                            Real Recognize Real

                            Коментар


                            • #29
                              От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                              Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                              Дизел автомат е наистина рядко и затова може да е набухана и с повечко екстри.
                              Седем години и 180 хил. км. карах такъв. Специално си го поръчах от ИНД, чаках го 4 месеца. Ама не съжалявам. Никакви проблеми за това време, най-комфортната седалка на която съм седял, практически всички екстри без кожа /не я исках специално/, автоматично включване на предния мост и т.н. Великолепна машина!
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • #30
                                От: Toyota Land Cruiser 120 срешу Hyundai Terracan

                                Как включва предния мост автоматично? Аз разбрах, че е парттайм.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X