Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект Г463

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проект Г463

    Първоначално публикуван от dimoyanushev Преглед на мнение
    Колата ще се ползва само за разходки и за събота ,неделя . Просто от много време искам да си направя нещо такова и сега така се случи че почнах .Няма да се ползва електрониката от колата. Причината за ръчни скорости си е мое виждане на нещата а хората който ще го правят вече са правили няколко такива с ръчни скорости. Днес се извади мотора от донора, липсват още няколко дреболии да набавим и вкарваме Г-то.
    На такъв мотор - задължително автоматични скорости. Това от мен, и успех с проекта. Ще следя с интерес
    Samurai Gemax

    Коментар


    • #32
      От: Проект Г463

      Голям двигател, автоматична скоростна кутия ,късо Г колко ли ще е дълъг кардана от кутията до Раздатка....?То и с ръчна кутия пак няма много място....А и електрониката на автоматика хммм
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • #33
        От: Проект Г463

        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
        На такъв мотор - задължително автоматични скорости. Това от мен, и успех с проекта. Ще следя с интерес
        Що?Аз карам такъв 5 литров мотор в Ц-етка с ръчка и не мисля...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #34
          От: Проект Г463

          Ама си и правил ти.Щото аз карам ц-43 осмак и от завода си е с автомат.Ако беше по-удачно щяха в Мерцедес да го направят с ръчка.

          Коментар


          • #35
            От: Проект Г463

            Тази ще е ръчка. Вчера дойдоха мостовете Много готино изглеждат и вече са при майстора за ревизия и да умуваме спирачките. Взели сме няколко комплекта за проби. Утре ще ги на снимам и ще кача снимки. Надявам се идната седмица да почне работата по мотора.

            Коментар


            • #36
              От: Проект Г463

              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
              Ама си и правил ти.Щото аз карам ц-43 осмак и от завода си е с автомат.Ако беше по-удачно щяха в Мерцедес да го направят с ръчка.
              Утре от 10ч нататъка сме на пистата на Сапарева баня с 2-та цедеса.Докарай твоя да сравним...
              П.П. Ще има скара...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #37
                От: Проект Г463

                бух как съм изпуснал

                Коментар


                • #38
                  От: Проект Г463

                  Няма ли напредък, по проекта?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проект Г463

                    Има...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проект Г463

                      Чакаме с интерес. ☺

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проект Г463

                        Да повдигна темата, мотора и скоростите са готови. Върви потресаващо, представете си патрол със скаилаин мотор но може би малко по добре (онзи върти 2 гуми , този 4ри ). Качихме газопровода над Суходол на 3та без никакви притеснения.
                        До няколко дни ще къча клипче че никой не си направи труда да снима. Резултата за сега е мнго добър, сега се почват мостовете пак без джип

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X