Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предстояща покупка на Киа Соренто

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предстояща покупка на Киа Соренто

    Здравейте колеги,
    нов съм във форума и ще се радвам на вашето мнение.Предстои ми покупка на Киа Соренто.Спрял съм се на тези който са след 2005 година автоматик.Доста изчетох и тук и във форума на Кия,и все пак имам още въпроси.
    1.Всички ли автоматици са със ауто включване на 4х4
    2.Койе по добрия вариант ръчни скорости или автоматик
    3.Бензин или дизел
    И най-важното четох,че има и автомати с четири скорости,тези от 2005-та със типтроника с пет степенна автоматична кутия ли са?
    И последно за да не ставам нахален,Вие какво може да ме посъветвате като ходя на оглед за автомобила.

    Много ще съм благодарен за вашето мнение.

  • #2
    От: Предстояща покупка на Киа Соренто

    Някой запизнат няма ли да сподели нещо.

    Коментар


    • #3
      От: Предстояща покупка на Киа Соренто

      Проблеми създават 4 степенните автомати,5 степенните не.
      Бензин или дизел е въпрос на вкус.Познати с дизели имат проблеми с дюзите,при бензина за никакви проблеми не съм чувал.
      Ръчка,автомат,пак въпрос на вкус.
      Аз лично бих взел бензин ръчка.Ама аз за дизел неща и да чуя,пък автомат не съм карал,така,че какво бих взел аз не е от значение.
      Успех в избора.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #4
        От: Предстояща покупка на Киа Соренто

        А от коя година започват 5 степенните автоматични,.Тези със типтроника 5 степенни ли са ?

        Коментар


        • #5
          От: Предстояща покупка на Киа Соренто

          Първоначално публикуван от kleveta Преглед на мнение
          А от коя година започват 5 степенните автоматични,.Тези със типтроника 5 степенни ли са ?
          Мисля, след 2005, и да на вторият въпрос.
          Лично аз бих взел 3.3 или 3.5 автомат, като 3.3 е по-новия и е по-добре, ако можеш да си го позволиш, и не те е срам да караш на газ.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Предстояща покупка на Киа Соренто

            А какво мислите за 2,4 бензин?Няма нищо писано за този двигател.

            Коментар


            • #7
              От: Предстояща покупка на Киа Соренто

              Аз твърдо реших ,Соренто 2.5 дизел автомат 2006 година.

              Коментар


              • #8
                От: Предстояща покупка на Киа Соренто

                Първоначално публикуван от ahiles11 Преглед на мнение
                А какво мислите за 2,4 бензин?Няма нищо писано за този двигател.
                Моята е такава. Определено е слабичък, но аз не бързам. Не е правилния мотор за много пътувания, което вдига шанса ти за намиране на запазен екземпляр. Моята беше на 33000 км, на 10 години. Е, не са толкова, но не са и 300000.
                Марин Райковски

                Коментар


                • #9
                  От: Предстояща покупка на Киа Соренто

                  Здр един приятел има соренто 2.5 дизел, врътката на 4x4 му е 2hi 4hi 4lo казва че постоянно кара на 4hi по асвалт даже е вдигал 150... въпроса ми е може ли да се кара 4hi по асвалт на соренто и троши ли се раздатката.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Предстояща покупка на Киа Соренто

                    Първоначално публикуван от Offroad bg Преглед на мнение
                    Здр един приятел има соренто 2.5 дизел, врътката на 4x4 му е 2hi 4hi 4lo казва че постоянно кара на 4hi по асвалт даже е вдигал 150... въпроса ми е може ли да се кара 4hi по асвалт на соренто и троши ли се раздатката.
                    Странно, при мен на асвалт и 4х4 hi си е тегаво повреме на маневри. Да не му липсва кардана и за това да кара с 150 в този режим?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X