Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направо не знам какво да купя...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Направо не знам какво да купя...

    Здравейте ! Най-сетне съм на път да си купя първото ми супермото , а се чудя какво да е и кое най-много ще ми допадне.
    От доста време чета , събирам пари и така и не се спрях на конкретен модел , нещото което най-много ме спъва е , че съм на 20 години и разполагам с категория А2 и предпочитам да си карам в рамките на закона ! Един акт не ме притеснява , но ако взема да пребия някой ме очакват лоши моменти...
    Висок съм 182 и тежа 72 кг , разполагам с бюджет 5200 лв и малко нагоре , мотора ще го купувам от Италия , там просто има огромен избор и цените са леко по ниски.
    Не съм някой некадърен , който не може да кара , отдава ми се , не искам нещо баш тромаво с което да си се разхождам , искам адреналин , но не искам и нещо което да ме е страх да го карам , поне докато натрупам опит.
    Мислил съм си за следните мотори:
    1.KTM 625 SMC (знам , че не влиза в категорията , но в Италия от време на време излизат обяви , които са способни да се управляват с А2)
    2.KTM 250 EXC-F (така и не разбрах дали този мотор влиза в категорията , само някакви слухове чувам , че може. Хубавото е , че ще го взема като ендуро и ще мога да го карам по два начина , но ме притеснява как е бил каран преди , понеже нали уж им ври чайника на ктм-те)
    3.YAMAHA WR250 (хубави неща чувам за мотора , но някак си не го усещам като мотор за мен... не знам защо)
    Искам лек мотор , който да върви не много , но доволно или по тежък , но който да върви.
    Не искам 2т !!! Също изключвам и модела ДРЗ 400

  • #2
    От: Направо не знам какво да купя...

    Първоначално публикуван от icebox Преглед на мнение
    Искам лек мотор , който да върви не много , но доволно или по тежък , но който да върви.
    Не искам 2т !!! Също изключвам и модела ДРЗ 400
    Заеби! И твоята не е лесна!
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • #3
      Re: Направо не знам какво да купя...

      А къде и колко ще се кара мотора?
      ВР250 и ЕХС 250 не са мотори които да караш всеки ден, а и не са заводски СМ, а ендура а които някой е сложил СМ джанти.

      Коментар


      • #4
        От: Направо не знам какво да купя...

        Ами определено повече ще се кара на шосе

        Изпратено от моят Lenovo A6020a40 с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • #5
          Re: Направо не знам какво да купя...

          Повече ама колко?
          Ако е мотор за всеки ден, поне според мен ехс и Wr не са за теб.

          Коментар


          • #6
            От: Направо не знам какво да купя...

            Взех конкретно решение , мотора ще е husqvarna 610 ktm 625 или 640 има ги с отслабени киловати , знам че оранжевия е по добрия избор , но бюджета ми не е толкова достатъчен , като го сметна с транспорта обслужване регистрация и т.н , за хъскито разбрах че има части , та ме интересува дали е надежден мотор. Иначе ги има за по 4000 лв на 15-20 Хил км

            Изпратено от моят Lenovo A6020a40 с помощта на Tapatalk

            Коментар


            • #7
              Re: От: Направо не знам какво да купя...

              Първоначално публикуван от freesouls Преглед на мнение
              за хъскито разбрах че има части

              къде ги има?
              Поне преди нямаше представител в БГ, а доставката от фирми/магазини беше от САЩ.

              За 4, според мен и тука може да намериш портокал.

              Коментар


              • #8
                От: Направо не знам какво да купя...

                Ами до колкото разбрах при Еди могат да се поръчват части за този модел , също така имам човек от Италия , който може да ме снабдява с части от там . Относно за мотора четох из чуждите форумите , хвалят го като доста здрава машина , така че до лятото мисля да съм се яхнал на такова , ще публикувам моторчето когато е при мен

                Изпратено от моят Lenovo A6020a40 с помощта на Tapatalk

                Коментар


                • #9
                  Re: Направо не знам какво да купя...

                  Не знам за тоя модел как е при ЕДИ. Новите хъскита са вече КТМ(КТМ купиха хускварна) и частите за тях идват от КТМ, ЕДИ е дистрибутор....
                  Звънни и питай, да не стане после че могат само за новите модели да доставят.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Направо не знам какво да купя...

                    Добре , ще проверя

                    Изпратено от моят Lenovo A6020a40 с помощта на Tapatalk

                    Коментар


                    • #11
                      От: Направо не знам какво да купя...

                      Части има , до десетина дни идват. Така , че не виждам да има проблем.

                      Изпратено от моят Lenovo A6020a40 с помощта на Tapatalk

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X