Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дестинация : Орлово око ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дестинация : Орлово око ?

    Вчера се качих със Самика (напълно заводски само с АТ гуми) до Орлово око. Нямаше проблеми при изкачването, не закачи никъде. Вижда ми се постижимо за всичко Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dfs.jpg
Прегледи:1
Размер:856.3 КБ
ID:5770066Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:644.4 КБ
ID:5770067 малко по - високо с бавни скорости, поне така си мисля, понеже не разбирам много от Жипки.
    Suzuki Samurai SJ80
    Suzuki Samurai SJ80
    Toyota LC 70

    Коментар


    • От: Дестинация : Орлово око ?

      Маршрута може ли да бъде сравнен с пътя до Маслен нос. Там успях да стигна с Црв 1 ген.
      Не, че съм мераклия да ходя до орлово око с Хондата де.

      Коментар


      • От: Дестинация : Орлово око ?

        Първоначално публикуван от jikata666 Преглед на мнение
        Маршрута може ли да бъде сравнен с пътя до Маслен нос. Там успях да стигна с Црв 1 ген.
        Не, че съм мераклия да ходя до орлово око с Хондата де.
        Сигурно ще успееш с хондето но на каква цена.
        На твое место не бих го правил.
        Зависи от сезона (сега маи е най кофти) долу в ниското има големишки коловози.
        Камъните от средата до върха са доста остри и височки - скороста требе да е ниска и съединителя ще се натовари без бавни скорости.
        Дай по 20 лева на калпак и се възползвай от Гейкласите на месните.
        Друго си е да се возиш като пич а не да береш страах като шофер на хондe.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • От: Дестинация : Орлово око ?

          Първоначално публикуван от jikata666 Преглед на мнение
          Маршрута може ли да бъде сравнен с пътя до Маслен нос. Там успях да стигна с Црв 1 ген.
          Не, че съм мераклия да ходя до орлово око с Хондата де.
          Въобще няма база за сравнение.Лятото на Маслен нос беше магистрала,минават даже и прежалени леки коли,мой приятел мина със Сузуки само с предно предаване.
          NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
          ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

          Коментар


          • От: Дестинация : Орлово око ?

            Ако ще ходим,(не е планувано за сега) със сигурност няма да се опитвам да ходя до горе с хондата. Питах просто от интерес. Иначе да смятам да се възползвам от услугата на предлаганите там 4х4.

            Коментар


            • От: Дестинация : Орлово око ?

              Първоначално публикуван от jikata666 Преглед на мнение
              Ако ще ходим,(не е планувано за сега) със сигурност няма да се опитвам да ходя до горе с хондата. Питах просто от интерес. Иначе да смятам да се възползвам от услугата на предлаганите там 4х4.
              Ееее голяма драма голямо нещо да с хондата се качваш и в мокро и сухо пътят изобщо не е лош .Живот и здраве при следващото ми качване ще снимам Б4 горе и да се знае понеже не е куатро само да е сухо.

              Коментар


              • От: Дестинация : Орлово око ?

                Може ама с вертолет ще я качиш за снимката

                Коментар


                • От: Дестинация : Орлово око ?

                  Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
                  Ееее голяма драма голямо нещо да с хондата се качваш и в мокро и сухо пътят изобщо не е лош .Живот и здраве при следващото ми качване ще снимам Б4 горе и да се знае понеже не е куатро само да е сухо.
                  Имаш пълен резервоар от мен ако успееш, веднъж зарязах Дискавърито на 1/4 от пътя и продължихме пеш.
                  Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                  Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                  Коментар


                  • От: Дестинация : Орлово око ?

                    Става интереснооо !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Дестинация : Орлово око ?

                      МММ да интересно ща да следим за рязко увеличение при наема на вертолети.

                      Коментар


                      • От: Дестинация : Орлово око ?

                        ... само да не стане като с Гагич и Патрола с туулите.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Дестинация : Орлово око ?

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Става интереснооо !
                          Отивам за асистенция ...ще разнасям кюфтетата и бирите , идваш ли с мен
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Дестинация : Орлово око ?

                            И тая тема я затвориха.....
                            В миналото ще остане, каквито сме били...

                            Коментар


                            • От: Дестинация : Орлово око ?

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              ... само да не стане като с Гагич и Патрола с туулите.
                              Не можем да сравняваме 3К, които Гагич заложи с един резервоар гориво(има-няма 50 кила) .
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар


                              • От: Дестинация : Орлово око ?

                                Аре, за стимул давам още един резервоар гориво .
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X