Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дестинация : Орлово око ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Дестинация : Орлово око ?

    Привет!
    Обмислям да се качвам на Орлово око. Та въпроса ми е : дали със стоков Самурай ще стигна до горе ? Самурая е с 205/70/15 гуми, без лифт и т.н.
    Suzuki Samurai SJ80
    Suzuki Samurai SJ80
    Toyota LC 70

    Коментар


    • #62
      От: Дестинация : Орлово око ?

      Първоначално публикуван от bvp Преглед на мнение
      Привет!
      Обмислям да се качвам на Орлово око. Та въпроса ми е : дали със стоков Самурай ще стигна до горе ? Самурая е с 205/70/15 гуми, без лифт и т.н.
      Ще се качиш без ядове , проблема според мен е как ще стигнеш до с.Ягодина със Самурая ?
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #63
        Може и да се качиш но за 10 лева на човек струва ли си да си трошиш колата инфо: от 19.08.2017г.

        https://1drv.ms/v/s!AlUq28xzZpG-g07-6xdsDuGu4Fu0

        Слизането е по лекия маршрут
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 20-08-17, 18:17.

        Коментар


        • #64
          От: Дестинация : Орлово око ?

          Първоначално публикуван от bvp Преглед на мнение
          Привет!
          Обмислям да се качвам на Орлово око. Та въпроса ми е : дали със стоков Самурай ще стигна до горе ? Самурая е с 205/70/15 гуми, без лифт и т.н.
          Първоначално публикуван от moci111
          Може и да се качиш но за 10 лева на човек струва ли си да си трошиш колата инфо: от 19.08.2017г.
          Ква кола, май за Самурай става въпрос, и какво точно ше му стрОши ?!
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #65
            От: Дестинация : Орлово око ?

            Всеки си преценява за себе си.

            Коментар


            • #66
              От: Дестинация : Орлово око ?

              То е ясно, че всеки сам си преценява, но какъв е смисъла да се друсаш по асфалта с джип и после да даваш по 10лв. на калпак да те закарат до горе ?!
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #67
                От: Дестинация : Орлово око ?

                До горе трябва единствено жипа да е с бавни и то ако минава по стръмния маршрут, но като цяло с бавните си е удобство да не си постоянно на съединителя. Самурая без никакви грижи ще се качи догоре, макар и с малките гуми, просто по-внимателно ако има големи камънаци.
                Поздрави.

                Коментар


                • #68
                  От: Дестинация : Орлово око ?

                  Има джипове и по 20 хилади лева. Дали има смисъл да го качваш

                  Коментар


                  • #69
                    От: Дестинация : Орлово око ?

                    Терена не е чак толкова тежък и всеки с бавни няма никакъв проблем. Една Жипка винаги може да се строши без значение колко струва. Дали ще я качиш горе или ще платиш да те качат..... всеки сам си решава и е прав за себе си. Тая година пак си се качих с моята.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Дестинация : Орлово око ?

                      За какво ти е джип , ако те е страх да не го строшиш? За асфалта джип не ти трябва.
                      Фиат Купе
                      Опел Фронтера В
                      Мицубиши Паджеро Пинин

                      Коментар


                      • #71
                        От: Дестинация : Орлово око ?

                        Мен лично малко ме дразни това Орлово око . Имаме поне още най-малко десетина места с подобни гледки , но това място се е превърнало в хит , къде от социални мрежи , къде от телевизии и вестници .

                        Та така , мястото си е готино , но е златна мина за някои като нас с жипки. Но ние сме си виновни , тези които се съгласяваме за определената услуга.
                        Както се казва , докато има балами , ще има и тарикати !
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • #72
                          От: Дестинация : Орлово око ?

                          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                          Мен лично малко ме дразни това Орлово око . Имаме поне още най-малко десетина места с подобни гледки , но това място се е превърнало в хит , къде от социални мрежи , къде от телевизии и вестници .

                          Та така , мястото си е готино , но е златна мина за някои като нас с жипки. Но ние сме си виновни , тези които се съгласяваме за определената услуга.
                          Както се казва , докато има балами , ще има и тарикати !
                          Какъв ти е проблемът?!? Че хората в онзи край са намерили начин да изкарват пари ли? Пък намери си ти едно място с гледка и вози туристи нагоре-надолу, вместо да се ядеш от завист и да плюеш!
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Дестинация : Орлово око ?

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Какъв ти е проблемът?!? Че хората в онзи край са намерили начин да изкарват пари ли? Пък намери си ти едно място с гледка и вози туристи нагоре-надолу, вместо да се ядеш от завист и да плюеш!
                            Нито се ям от завист , нито нещо друго . Но ме дразни това , че всеки път като съм около пещерата или някъде в района и всеки един от тези хора ми досажда буквално с предложениея ! Ами не съм тъп мама му стара , виждам жипките ако реша ще попитам и ще се възползвам от услугата.

                            Меко казaно , дотягат !
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • #74
                              От: Дестинация : Орлово око ?

                              Същата история и на Паничище за езерата !

                              Но то да беше само за разходки с жипки , идеш в некой магазин, накачулват те продавачки и продавачи ( за продавачките нямам против много ) , минеш покрай някое заведение в курорт , още малко на сила ще те вкарат вътре . От към услуги куцаме много....
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар


                              • #75
                                От: Дестинация : Орлово око ?

                                То и ние софиянци се дразним от пришълците от провинцията дето след месец стават софиянци, ама такъв е живота Тези същите подавачи и продавачки за които казваш, че досаждат говорят всякакви диалекти. Обаче това е положението.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X