Обява

Свий
Няма добавени обяви.

... в играта съм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ... в играта съм

    Новата играчка е факт.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161230_110013.jpg
Прегледи:1
Размер:114.0 КБ
ID:6129677
    1999;4.0 бензин; автомат aisin; NP242; отпред dana30; отзад dana 35c.
    Някои ремонти вече направих а други предстоят. Ето някои от нещата които смених по колата
    - задна полуоска + лагери - малко се разочаровах от това решение на хамериканците полуоската е $$$ можеше да е с обикновен лагер ама нейсе.
    - задължителните масла навсякъде , дискове и накладки и ресьори (още не са монтирани).
    - карета + горен долен шарнир на предните колела
    - карета на предния кардан
    Предстои отваряне на раздатката но ще пусна друга тема за нея.
    Предстои разбира се и монтиране на газова уредба, за която с охота бих приел съвети на колеги с опит.

  • #2
    От: ... в играта съм

    Ай чистито , със здраве и безаварийно много километри
    Еди Рангелов : 0885 088 444
    Няма незаменими има незабравими хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: ... в играта съм

      Честито, и със здраве да си го караш.

      Коментар


      • #4
        От: ... в играта съм

        Благодарско....
        Споделяйте за газовите -- марки цени разходи проблеми и т.н.
        Знам че ще стане и с обикновенна газова, но по скоро ще предпочета инжекционна.
        Предлагат ми renzo landi 1600лв. lovato - 1530лв. турска mimgaz - 1100лв.
        А как стои въпроса с аванс проФесора при положение , че нямам една бобина а цели 6 (може би рабоят по 2 но това пак прави 3 АП)? Слага ли се АП след датчика(преди ЕКУ-то) или самия датчик може да се поизмести с някой друг градус?

        Коментар


        • #5
          От: ... в играта съм

          Няма аванс процесор. компютъра на мотора си смята....
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: ... в играта съм

            Не слагай турски ГИ. Спокойно можеш да си сложиш и Fobos и да доокомплектоваш с качествени изпарител и рейка. Монтажиста също трябва да е в час с компонентите, които биха свършили оптимална работа при цена- качество. Компа си смята останалото, наглася си аванса и си следи бенз. инжекторни времена.
            R 727cc BB KIT
            ZJ V8
            WK2 V6

            Коментар


            • #7
              От: ... в играта съм

              Първоначално публикуван от asio Преглед на мнение
              Споделяйте за газовите -- марки цени разходи проблеми и т.н.

              Предлагат ми renzo landi 1600лв.
              Малко далечко ще ти е,но ти препоръчвам Младен от Разград.При него ходят от цяла Б-я!
              ГИ излиза 1350лв LANDIRENCO като я поставя в рамките на деня.
              Гаранция от 2год,само качествени компоненти,като започнеш от тръби и маркучи,клапани(спирателен,работен за (LPG)предпазен,
              спирателен за 80%,изпарител..всичко е LANDIRENCO!
              Колата се кара в края половин-един час от него с комп на предна седалка и настройка докато му хареса и си я взимаш.
              Колата ми сега върви по добре на газ от колкото на бензин! Гледам си от Пловдив,може и там да има, знам ли?

              PS Бутилки има всякакви каквито си помислиш..Сертификат,протокол и всичко да си я узакониш.
              jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

              Коментар


              • #8
                От: ... в играта съм

                Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
                Малко далечко ще ти е,но ти препоръчвам Младен от Разград.При него ходят от цяла Б-я!
                ГИ излиза 1350лв LANDIRENCO като я поставя в рамките на деня.
                Гаранция от 2год,само качествени компоненти,като започнеш от тръби и маркучи,клапани(спирателен,работен за (LPG)предпазен,
                спирателен за 80%,изпарител..всичко е LANDIRENCO!
                Колата се кара в края половин-един час от него с комп на предна седалка и настройка докато му хареса и си я взимаш.
                Колата ми сега върви по добре на газ от колкото на бензин! Гледам си от Пловдив,може и там да има, знам ли?

                PS Бутилки има всякакви каквито си помислиш..Сертификат,протокол и всичко да си я узакониш.
                Това за колко цилиндъра и с каква бутилка ?
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  От: ... в играта съм

                  4 цилиндъра-бутилка 60л...аз исках такава,има кръгли, абе всякакви.
                  jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ... в играта съм

                    Благодсарности за съветите.
                    Компа на мотора смята до колкото да няма детонации. Това което имам пред вид е бавното горене на газта, но както и да е повечето коли са без АП и не ремонтират изпускателни клапани през 5000км.
                    Vankata, благодаря, но Разград бая далечко ми идва наистина, пък и съм 6 цилиндъра и цената ще е като моята.
                    Някакви идеи за тарикатско място за бутилката?

                    Коментар


                    • #11
                      От: ... в играта съм

                      В София мога да дам контакти с много читав майстор, за цена не мога да кажа, но аз ходя от Русе до София , направи си изводите за човека.
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • #12
                        От: ... в играта съм

                        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                        В София мога да дам контакти с много читав майстор, за цена не мога да кажа, но аз ходя от Русе до София , направи си изводите за човека.
                        Сигурен съм че е така, но за най малката донастройка ще трябва да ходя в София. За каква марка уредба става въпрос все пак?

                        Коментар


                        • #13
                          От: ... в играта съм

                          baha спомена по горе да не слагам турска - имал ли е някой конкретен проблем с турска и какъв?
                          За mimgaz която съм посочил горе, по автофорумите пишат общо взето хубави неща.
                          Нещо хубаво или лошо за сервиза на renzo landi в Пловдив? Някой слагал ли е там?
                          Идеи за тарикатско място на бутилката?

                          Коментар


                          • #14
                            От: ... в играта съм

                            Сложи си газов инжекцион Romano, няма да съжаляваш.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ... в играта съм

                              На 5.7 V8 и аз съм с Романо и съм доволен и на Мазда 2.3 съм с романо повече от 100 000 км и е безпроблемен.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X