Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota LC 200 или GL

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota LC 200 или GL

    Аndro 160 е превишил лимита си от лични съобщения и не може да приема нови докато не изтрие някои от старите.
    ...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Toyota LC 200 или GL

      По темата и аз да кажа нещо, така и така и тази тема стана шльокавица.
      7 човека с багаж в джип - горе долу става, преди години обиколихме Странджа - 6 човека с багаж за 4-5 дена на палатки, с Диско 3. Шестия човек в багажника си бе пълноразмерен мъж а не третокласник. Върви в гората и върви със 140 на пътя, та пита и за още.

      7 човека с багаж в бус, който да върви и в гората - предизвиква смях. Последния бус на Фолксваген който може да се справи със задачата е Т3, оттам насетне всички наследници са доста по-вървящи, но и все по-тясни вътре и все по-пластмасови. В общи линии това важи и за Ленд Крузера, серия 200 е доказано по-тясна вътре от майка и, да не говорим от баба й, и пра-баба й. Искам да ги видя тези 7 човека в 200цата с багажа ... между зъбките. Други бусове по тези ширини за тези задачи - дот нет. Делика/Спейс-едикакво си и производните им Хюндай в 4х4 версии са много приятни, но са с доста по-малък вътрешен обем от VW-то, по простата причина че пода започва поне с педя нагоре заради шасито.

      Продължавайте.

      Коментар


      • От: Toyota LC 200 или GL

        Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
        Европейско държащо на бой товарещо 7 човека с багаж зор.. по-скоро бус/ван четворка и там отиваме на Мерцедес и ФВ, Хюндай с новия Старекс нямат четворка както имаха в предния модел за съжаление..
        Така се бях наточил да ти отговоря ма е на,Яро го заби пирона вместо мен.Натоварен бус в гората и то Европеец или Кореец аз не си го представям пьк имам богата фантазия според жена ми.

        Остави ги тия,педя буца и гледаш втори епизод на Кацнал на едно дьрво
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Toyota LC 200 или GL

          ми...почетох, посмях се, позамислих се.... ма това с тропането на дизела на студено на празен ход сутрин само може да го убие по-бързо, според мен де... единствено му е нужно да вдигне маслото и после да не се товари докато не влезне в нормален темпеатурен режим, на място по принцип се охлажда...

          И по темата 7 човека с багаж в гората и със 180 по магистралата... те такова животно нема
          Land Rover Discovery 300Tdi ... и други без значение

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X