Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota LC 200 или GL

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Toyota LC 200 или GL

    Първоначално публикуван от bgsf Преглед на мнение
    ...
    Честно казано искаше ми се да вземем джипка щото шефа е разбран и щеше да ни я дава отвреме на време уикендите , явно не било писано
    Ако останат пари евентуално да се преборим за 2 кола джип резервен та и ние да намажем ,ама едва ли..
    ...
    Още от началото на всички ни станА ясно къф е зора за джип.

    Шефа ти, а и ти (или който щеше да му раздава газ), като няма да взимате джип си спестявате проблеми, щото "Чужда вагина костна система нЕма."®, та 100% някой Уйкенд щЕхте да му одраскате тавана с тия магистрални мераци.
    Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 14-03-17, 18:32.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Toyota LC 200 или GL

      Шефа ще е разбран до първия ремонт не-свързан с експлоатацията в работно време на ... джипа. После дупе да ти е яко. Що си риташ книжката и .. трудовата такава?
      Не ти ли стига че си возиш задника в нещо комфортно И безплатно пък било то и ван?

      Преди време вършех подобна работа на това дет ти ще си им само возача. Само че аз осъществявах пълната логистика на цялото мероприятие .. и докат си почивах - превеждах по намколко часа на ден. Та в тази дейност (7 години ) верното ми конче беше една Тойота Хай Ейс 2,4. Катерил съм се къде ли не - защото работех с Дирекциите на Националните Паркове. Един ван .. хеле па 4х4 ще върши идеална работа за целта. .. пък и е широко .. може и да си опъне човек краката .. или пък не само неговите.

      Забравих само да кажа, че колкото и да ми беше разбран шефа му трябваше едно дъълго прибиране в снеговалеж, за да узрее за идеята, че стоковите гуми на чисто новия ван трябва да бъдат сменени незабавно с подходящи.
      Последно редактирано от Slick; 14-03-17, 19:16.

      Коментар


      • #33
        От: Toyota LC 200 или GL

        Абе то хубу, шефовете ще се оправят с вана.
        Ама аз от висене в тоз форум взех сериозно да се облъчвам да си взема една такава Секвоя.

        Ако си продам душегуба и добавя некой леф мога да спастря около 25к. Горивото не ме притеснява на мен ми се полага служебно. Гледах обяви.
        Последно редактирано от CarTest™; 14-03-17, 20:56.

        Коментар


        • #34
          От: Toyota LC 200 или GL

          Първоначално публикуван от bgsf Преглед на мнение
          Абе то хубу, шефовете ще се оправят с вана.
          Ама аз от висене в тоз форум взех сериозно да се облъчвам да си взема една такава Секвоя.

          Ако си продам душегуба и добавя некой леф мога да спастря около 25к. Горивото не ме притеснява на мен ми се полага служебно. Гледах обяви.
          Ако до сега не си имал и ползвал джип, първо си изясни за какво точно ще ти трябва и после попрочети по Форума, особено ако ше набиваш пари.
          Може и да не е в този ред.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #35
            От: Toyota LC 200 или GL

            Джоу,
            Ако трябва да съм честен не знам за какво конкретно ми е. Ама ми хареса! а и горивото няма да го плащам.
            Всъщност, трябва да попрочета колко струва поддръжката , но ако не се чупи лесно ще ми е в пъти по-удобно да си карам с него до село и обратно и да свърша някоя полезна работа междувременно.
            А и не вярвам да се чупи по-често от моя 20 годишен туч ( Рено Шафран ама с веригата)

            Коментар


            • #36
              От: Toyota LC 200 или GL

              Първоначално публикуван от bgsf Преглед на мнение
              Ако си продам душегуба и добавя некой леф мога да спастря около 25к. Горивото не ме притеснява на мен ми се полага служебно. Гледах обяви.
              Ако наистина разполагаш с 25 к., и не ти е проблем горивото, то Секвоята ще ти служи дъъъъълги години и ще те радва....
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #37
                От: Toyota LC 200 или GL

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Ако наистина разполагаш с 25 к., и не ти е проблем горивото, то Секвоята ще ти служи дъъъъълги години и ще те радва....
                За тия пари може да се класира и за нещо истинско
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #38
                  От: Toyota LC 200 или GL

                  Първоначално публикуван от bgsf Преглед на мнение
                  Абе то хубу, шефовете ще се оправят с вана.
                  Ама аз от висене в тоз форум взех сериозно да се облъчвам да си взема една такава Секвоя.

                  Ако си продам душегуба и добавя некой леф мога да спастря около 25к. Горивото не ме притеснява на мен ми се полага служебно. Гледах обяви.
                  25 какво,ако си тук и са долари то тьрси нещо в Тексас с 4Х4,там ги има пьк Тексас е го кьде е,2 дни каране.

                  Горивото вьобще не го намесвай,при тия това не се смята,харчи колко харчи и не го смяташ,че иначе боли.

                  Смятай дали ти трябва нещо което влачи толкова,дали влиза в гаража,дали те притеснява смяна на гуми за по едни пари които леко те замислят какво има в тая гума за 400 долара бройката и дали влиза в уличката до вас.Смятай и кой го прави,че половината крикове тук не го вдигат пьк уж Америкаааа,смятай и как го опазваш,че ги крадат за разлика от други таралясници / поне тук е така,там крадат всичко /.

                  По последни статистики Шевито уж било по-добро,по мнението на каралите такова 2-300 000 километра Тойота му с Тойот не се дава лесно какво и да искаш от него.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: Toyota LC 200 или GL

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    За тия пари може да се класира и за нещо истинско
                    ML ?

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    ... ако си тук ...
                    Ника, чети му ника.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #40
                      От: Toyota LC 200 или GL

                      Чета аз,някьде над ЛА май беше ма знам ли вече,3 пьти колко армията сме регистрирани и да сьм сигурен
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #41
                        От: Toyota LC 200 или GL

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        10 бона обаче и моите го знаят от ново това та стискайте ми палци,че и аз съм на подобна струна от известно време,но няма да товаря редовно 7 човека и не го купувам точно с тая идея.
                        Въобще не го мисли, а го отнасяй!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Toyota LC 200 или GL

                          Първоначално публикуван от bgsf Преглед на мнение
                          Абе то хубу, шефовете ще се оправят с вана.
                          Ама аз от висене в тоз форум взех сериозно да се облъчвам да си взема една такава Секвоя.

                          Ако си продам душегуба и добавя некой леф мога да спастря около 25к. Горивото не ме притеснява на мен ми се полага служебно. Гледах обяви.
                          Лека-полека и ще влезнеш в правия път. За горивото ясно, но трябва и някаква поддръжка. Що не се огледаш за LC95 или Hilux. При първия вариант, освен че ще имаш истински джип, и ще спестиш $$$.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Toyota LC 200 или GL

                            Първоначално публикуван от bgsf Преглед на мнение
                            Джоу,
                            Ако трябва да съм честен не знам за какво конкретно ми е. Ама ми хареса! а и горивото няма да го плащам.
                            Всъщност, трябва да попрочета колко струва поддръжката , но ако не се чупи лесно ще ми е в пъти по-удобно да си карам с него до село и обратно и да свърша някоя полезна работа междувременно.
                            А и не вярвам да се чупи по-често от моя 20 годишен туч ( Рено Шафран ама с веригата)
                            Поддръжката не е толкова важна, щото кура се си е сух, затова и вазелина е част от оборудването на джипа.
                            Много хора, обаче, го пропускат, особено тия дето искат "да изглеждат" с разни лъскави паркетници, и като влязат в сервиз пускат теми от рода на "Аууууу (без пълнолуние), сдраха ме в сервиза, помагайте !", та ако искаш и ти да не пускаш поредната такава, почети.
                            Така или иначе, първият джип е да разбереш какъв ще ти е втория, и когато ще набиваш бая пара, добре е да сведеш неяснотите до минимум, да ти е по-малка щетата.
                            Също така е добре да си куфар на няколко горски разходки, та да видиш, че до сега не си знаел за кво са джипките, особено тия по кръстовищата.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #44
                              От: Toyota LC 200 или GL

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              За тия пари може да се класира и за нещо истинско
                              Ако му харесва Секвоята и може да я храни, а и няма намерение да се завира по гори телилейски, а да се вози по пътя- хубава е колата и достатъчно истинска за тези цели..
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #45
                                От: Toyota LC 200 или GL

                                Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение
                                Всичките изброени МПС-та вървят със 180.
                                Къде го прочетохте това? На практика дизелово ТЛК 200 повече от 150 не вдига.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X