Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за избор на водоструйка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за избор на водоструйка.

    Някои си имат помпи и могат да засмукват.

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за избор на водоструйка.

      Лидълската смуче от бидон, има рекламно клипче на сайта им.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за избор на водоструйка.

        За Райдъра ставаше въпрос.
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за избор на водоструйка.

          В Лидъл има модел с метална помпа, водоструйката е екстра и работи като чук,имам три кирхера,лидълската не е по лоша,даже в някои отношения е по добре,по ТТ данни Лидълската е 420 литра,кирхера които ползвам е 380 литра но според мен кирхера дава по голям дебит....И двете смучат от бидон,така пръскам тревните площи с циперметрин и някоя от водоструйките.

          Кирхера май 3.92 модел...По миналата зима е замръзвала и сега тече,работи без проблем,но тече
          Имам още два кирхера от по малките,имам и пароструйка тяхна,та сравнявам Лидълската и си заслужава всеки лев,само да уточним за коя лидълска иде реч,понеже са няколко модела.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за избор на водоструйка.

            От днес Лидълската, 220 лв. е. Миналата година имаше по 100 по-малки.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за избор на водоструйка.

              Аз предлагам два броя спрямо ценовият диапазон : Водоструйка MPX 130 L MICHELIN

              Водоструйка MPX 130 B MICHELIN

              Ползвам такава и съм доволен от качеството, като моята е по-евтиният хоби вариант за 175 лв. Купих си я от коледжиков, пише че е италианска и спрямо керхер К3 е поне 2 пъти по-тежка и масивна.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос за избор на водоструйка.

                Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                От днес Лидълската, 220 лв. е. Миналата година имаше по 100 по-малки.
                Въпросната ще може да работи без течаща вода, а от бидон, че явно Райдъра няма да ми свърши работа.

                Едит: Видях брошурата и си отговорих на въпроса - ще ми свърши работа. Ако останат налични бройки до края на седмицата, ще се обзаведа с такава.
                Последно редактирано от Vani4a; 13-03-17, 11:17.
                Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос за избор на водоструйка.

                  В брошурата пише,че е с метална помпа.В рекламният клип за водоструйката показват, че може сама да си смуче вода.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос за избор на водоструйка.

                    Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                    От днес Лидълската, 220 лв. е. Миналата година имаше по 100 по-малки.
                    Тази която аз върнах беше около 100 лв

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос за избор на водоструйка.

                      Не купувам от Лидл при всеки удобен случай! Там нищо качествено не съм видял. Водоструйка купих за стотина лева и работи вече няколко години с добро налягане и смуче от бидон, не помня марката. Проблемът е, че след нея трябва лопата за калта.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос за избор на водоструйка.

                        Преди малко имаше 5-6 е нашия Лидъл,тази е същата като моята,през кашона забелязах че маркуча е с нещо като плат,при мен е пвц,тая си заслужава
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #27
                          От: Въпрос за избор на водоструйка.

                          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                          Не купувам от Лидл при всеки удобен случай! Там нищо качествено не съм видял. Водоструйка купих за стотина лева и работи вече няколко години с добро налягане и смуче от бидон, не помня марката. Проблемът е, че след нея трябва лопата за калта.
                          Ицо,не си прав,или почти не си прав,има много попадения ,разбира се,и често попадам на откровени боклуци
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #28
                            От: Въпрос за избор на водоструйка.

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Ицо,не си прав,или почти не си прав,има много попадения ,разбира се,и често попадам на откровени боклуци
                            Знам, че си им, като рекламно лице и нямам против, но такова е личното ми мнение. Вероятно имаш и добри попадения, но аз нямам. За хубаво, или за лошо, ама и по други въпроси сме на различни позиции , но това му е шареното на живота. Наздраве!

                            И за да не е спам, споделям, че ми е много по-удобно да ида на автомивка, отколкото да изчистя джипа в нас, ако разбира се изобщо водоструйката се ползва за това.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Въпрос за избор на водоструйка.

                              За Лидълските водоструйки от познати имам само добри отзиви. Аз ползвам на керхер-любителска, но първа изпуши и ми я замениха без проблем. С втората карам 2 години, като се ползва основно лятото и работи безотказно


                              HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                              VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                              Няма да е все така!
                              Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                              Коментар


                              • #30
                                Някой знае ли извънгаранционен сервиз за лидълската водоструйка ?
                                Спря да работи , ходи на един майстор , каза четки смени ги , поработи няколко минути, почна да пуши и пак при майстора. Каза че не може да я оправи , той бил само елекричар . Нещо тормозело помпата и тя стпила нещо си пласмасово вътре та така .
                                Има ли смисъл да я оправям или на боклука ?
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X