Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

    Така, по темата. Днес хубавото е, че Скорпионите си приеха обратно карето и ми върнаха парите.

    Коментар


    • #17
      От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

      Утре ще ти покажа какво каре ще ми дадат за црд на преден кардан

      Коментар


      • #18
        От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

        Да допълня малко темата, днеска бях в Бургас и ми се обади приятелчето от сервиза, каза ми че старото каре на Паскал е било дефектно имало някаква щупла доколкото разбрах в матеряла, и от фирмата доставчик са приели рекламацията , и така и така бях в Бургас минах да взема новото каре на Паскал, и му направих една фото сесия. Аз разкъсах опаковката. Същото каре с същия номер, което скорпионите бяха грижливо сложили в бяла опаковка с лепенка ЕМПИ, и бяха се погрижили да премахнат всички обозначения и найлончета с надпис Паскал. Но надписа на самото каре ги издаде Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170315_104844.jpg
Прегледи:1
Размер:72.6 КБ
ID:5746791Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170315_104945.jpg
Прегледи:1
Размер:75.6 КБ
ID:5746792Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170315_105157.jpg
Прегледи:1
Размер:305.6 КБ
ID:5746793Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170315_105244.jpg
Прегледи:1
Размер:55.7 КБ
ID:5746794Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170315_105251.jpg
Прегледи:1
Размер:63.8 КБ
ID:5746795

        Коментар


        • #19
          От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

          На мен ми продадоха Метели което се внася от Евро07 за хубаво каре за кардан. В бяла кутийка. Снимка утре че от телефона ми е трудно

          Коментар


          • #20
            От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

            Това с преопаковането може да не са скорпионите, даже най-вероятно не са. Напълни се с фирми дето нищо не произвеждат само опаковат. Инвестират в реклама и марка а в кутиите им влизат части от най-различни производители. Саите марки реално са регистрирани в Германия, САЩ и прочее но какво има в кутията е лотария.

            Коментар


            • #21
              От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

              Скорпионите изрично ми потвърдиха че внасят части само от Америка, видях как е пакетирано карето на Паскал, аз му разкъсах външната опаковка и отворих кутията, после разкъсах найлона на карето и на гайката, това при скорпионите го нямаше, всичко беше разпечатано и изсипано вътре в бялата кутйика.

              Коментар


              • #22
                От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

                Скорпионите би трябвало да знаят какво продават така че и те не са напълно невинни. Но обикновено начина по който работи това е ЕМПИ поръчва/намира евтино няколко десетки хиляди такива карета от някой който ги произвежда реално, в случая Паскал. След което ги слага в техни кутии. Най-вероятно не е имало оригинална опаковка от Паскал, всичко е било насипно.

                Коментар


                • #23
                  От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

                  Да ви докладвам, с новото каре на Паслал за 60лв. вече съм минал близо 650км. Ходих до Пловдив и се върнах,май ще излезе читаво.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

                    Искам да кажа че досега съм поръчвал не помня вече колко неща от Скорпионите и нямам оплакване от качеството а още по малко от некоректност. Тампони, задно каре на преден кардан, масла и добавки, биалетки абе не ги помня вече колко са ... Не казвам че са светци или че са престъпници, просто аз съм доволен от тяхното отношение към мен.
                    Yamaha XV1900-личен
                    Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
                    JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
                    Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X