Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 24

Тема: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

Място
    Несебър
    Публикации
    881
    Точки (при гласуване)
    9

По подразбиране Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

Реших да ви напиша днешните ми премеждия. Преди известно време ми се скапа предно ляво каре, понеже тракаше само при плътно навит волан, а и имах работа закарах джипа в сервиза преди 2-3 дена, момчетата го видяха и викат остави го ще поръчаме и ще го сложим, оставям го и чао.
    Обаждат ми се на другия ден взимам си джипката колко струва, казват ми карето 60+30 труд 90лв.
    Аз:
    - Ма к'во е т'ва каре за 60лв.
    Те:
    -Хубаво е става, на и друг път сме слагали такива.
    И си го помислих на ум " Дано да издържи до вкъщи" цели 5 километра.
    Тръгвам си и пред вкъщи "тряс" и карето на салата, на пастет направо вътре като го отвориха. Обратно лека полека, прас тряс по пътя. Карето долу старото каре обратно с повече грес една гъста доста ми се видя, и нито щрака нито нищо, ама не знам колко ще изкара.
    Та затова звъня на Вестауто:
    -Имате ли каре.
    -ДА имаме.
    -Какво е.
    -NTI - 100лв.
    След 2 минутен разговор , се разбра че си е чист китаец. Обаждам се в БЯЛ СКОРПИОН 13 , за мен вече е черен. И обяснявам на каката всичко което ви написах до тук, и изрично и казах, че не искам китайско каре. Нейният отговор беше:
    -Ние продаваме само АМЕРИКАНСКИ части (чак натърти на американски). Имаме такова каре американско на марката EMPI, ама струва 140лв.
    -Добре няма проблем пращайте го, давам си адреса. Пуснете го по Еконт (за мен са по добрата фирма).
    -А не може само със Спиди можем да ви го изпратим.
    -Ок съгласявам се аз вече.
    И след половин час ми звънят майсторчетата и ма питат дали съм го поръчал, че и те търсили и намерили на някаква друга фирма ,ама струвало 190лв. Казах им поръчал съм АМЕРИКАНСКО утре ще е тука 140лв.
    -Каква е марка е
    И аз забравих сега ще звъна да ги питам, звъня питам ги, казват ми. И пак ги питам аз:
    -Да не китайско.
    -Не АМЕРИКАНСКО Е "и вече изнервена".
    Казах им аз на майсторчетата каква е марката, съответно не са я чували , ама щом е MADE IN USA значи ще е пчела и ще жили
    И днеска идва прословутото каре MADE IN USA , отварям го аз и хоп изненада.
    Име:  IMG_20170311_110101.jpg
Прегледи: 711
Размер:  198.5 КбИме:  IMG_20170311_110112.jpg
Прегледи: 710
Размер:  161.3 Кб Същата китайска пръчка която се пръсна, поставена в ЧИСТО БЯЛА кутийка с една лепенка EMPI и натпис изписан с лазер на самото каре PASCAL и цена 140лв. Казвам ви нямаше кои да ме снима в този момент. Станах червен, зелен ,пенбян и всичките цветове на дъгата, Добре че тази "кака" (щото може и да е дебела лелка) която ме излъга най нагло е на 400км. и не ми беще пред очите Щях да и са изплюя в мръсната гадна и лъжлива уста.
    Принципно съм много спокоен човек, но тази лъжа ми дойде в повече. И реших да ви пиша да си гледате частите които ви изпращат.
    Grand Cherokee 4.7 V8 Limited edition + 2"
    YAMAHA T-MAX 500I
    0888440113 Николай

Място
    София
    Публикации
    68
    Точки (при гласуване)
    1

По подразбиране От: Бял Скорпион 13 ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ

Сори за негативите, които си изпитал на твой гръб. Чудено е, че споделяш колега.
    На тези им пусни една жалба в комисията за защита на потребителя и ще им направят пълна дисекция.
    Такива фирми не заслужават да съществуват на пазара, но тук в БГ, нали всеки си мълчи, та затова сме така!

Място
    София
    Публикации
    17
    Точки (при гласуване)
    0

Каката е руса и малко пълничка. Мен ме излъгаха с едни тампони.

Място
    София
    Публикации
    934
    Точки (при гласуване)
    10

Като го отвори във спиди защо не го върна.
    0 8 76 36 8 542

Публикации
    139
    Точки (при гласуване)
    5

Цитат Мнение на metalgiar Преглед на публикациите
    Щото най вероятно не го е отворил в спиди... А и сто пъти е натъртил че не иска китайско...Какво повече?!

Все си мисля че и самата кака не знае какво продава.Затова по телефона звучи убедително.

Кольо е офлайн
    Цървул...
    Старши участник | Организатор |
    | ОС || +ПЛ || ДВиП |
    Публикации
    11,416
    Точки (при гласуване)
    35

Отварянето в Спиди не може да породи повод за връщане. Връща се, ако стоката не отговаря на описанието, а то отговаря.

Обаче тази фирма си е за Ебан. Ако не се намери кой-те сами ще се, пазара не търпи тъпанари. Само язък за опарилите се докато фирмата фалира...
    Има ли желание-има и начин!

Място
    Несебър
    Публикации
    881
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на metalgiar Преглед на публикациите
    Защото беше изпратено с приоретет без преглед, когато попитах може ли да звънем на подателя да разреши преглед (както процедират в Еконт) , отговора беше:
    Ние не сме Еконт.
    YAMAHA T-MAX 500I
    0888440113 Николай

avzdrav е офлайн
    Здравко Александров
    Старши участник | +ПЛ |
    Място
    Кюстендил, Плевен
    Публикации
    1,517
    Точки (при гласуване)
    11

Съжалявам за нервите и парите, които си хвърлил. Ял сам го същия, точно с каре. Уважаван колега тук писа, че ако го купиш от оторизиран сервиз за много пари, няма как да е менте...пробвай, при мен не сработи. Купих си оригинално от морга за жълти стотинки и нямах проблеми повече. Селянията и дребния тарикатлък са норма, за жалост.
    Действовать смело. Побольше цинизма-людям это нравится, но без уголовщины-кодекс мы должны чтить! О. Бендер

Публикации
    6,759
    Точки (при гласуване)
    15

Цитат Мнение на Кольо Преглед на публикациите
    Ако не се намери кой-те сами ще се, пазара не търпи тъпанари. Само язък за опарилите се докато фирмата фалира...
    И тия, и другите ..както ти ги нарече.. са си на пазара от време оно. Най-вероятно не са фалирали, а освен това има още безброй подобни.
    Соберите девять женщин, но за месяц они одного малыша не родят. Должен пройти определенный природой срок.

Българина страда от някои страхове - да не настине и да не се мине

Място
    София
    Публикации
    549
    Точки (при гласуване)
    8

И Вестауто и Скорпионите друго освен китайски части в асортимента нямат. Цените са като на оригинални американски с доставката. Проверете на ebay.com какво е Global Shipping Program (GSP) и си поръчвайте директно от Америка. Единствения недостатък е че се бави две седмици, иначе митническите такси се плащат в момента на покупката и фирма посредник се занимава с обмитяването, вие получавате директно.

Може да поръчвате до адресите в Англия на фирми посредници като ggbg.bg или gabco. Доставката и митата до там са много по евтини а влезе ли там вече е в ЕС и посредниците го доставят за 2 лева на килограм. Обикновено става пак за две седмици.

Място
    Несебър
    Публикации
    881
    Точки (при гласуване)
    9

Нека в тази тема и други колеги измамени от Сокрпион 13 да пускат снимки, и да разкажат за измамата.
    YAMAHA T-MAX 500I
    0888440113 Николай

Място
    Разград
    Публикации
    951
    Блог Публикации
    9
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на jja Преглед на публикациите
    И Вестауто...
    Не съм много съгласен - досега съм поръчвал два спирачни маркуча (Raybestos), два шарнира и лагер на задна полуоска (Parts Master). Каквото пишеше това имаше в кутиите.
    Аз съм доволен.
    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

Място
    София
    Публикации
    549
    Точки (при гласуване)
    8

Цитат Мнение на Павлин Андреев Преглед на публикациите
    Не съм много съгласен - досега съм поръчвал два спирачни маркуча (Raybestos), два шарнира и лагер на задна полуоска (Parts Master). Каквото пишеше това имаше в кутиите.
    Аз съм доволен.
    Точно за Cherokee KJ друга част освен китайска при тях не съм намирал. От може би година не съм и гледал, да не би да са се променили нещата?

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    12,910
    Точки (при гласуване)
    32

Цитат Мнение на jja Преглед на публикациите
    Точно за Cherokee KJ друга част освен китайска при тях не съм намирал. От може би година не съм и гледал, да не би да са се променили нещата?
    Значи, на мен ми протече датчик за налягане на маслото на двигателя на "Либито" - дядо Владо го забеляза при рутинна смяна на масло. Вика ми (дядо Владо) "Виж там "Скорпионите"... Ама аз - не, какви са тия ментърджиЙ?! Бодро реших да поръчам през немския сайт (авточасти24) - имаше само "Blue print". Въпреки ругатните на тази марка във форума, аз реших, че не е възможно германците да продават ментета, чинно поръчах, платих даже "допълнителна гаранция - подмяна на стоката" и... ми светна лампата за маслото баш по средата на кв. "Фукальтето" Добрах се до бившето гусевейско училище в Суходол и... айде репатрак до дядо Владо - ами датчикът се разпадна при доковане. Условията на сайта за подмяна "върнете дефектиралата част ЦЯЛА". Отивам в "Скорпионите" - датчик... "Имаме на фирма "Мопар"!" Взех от тях, платих, чакам... Те се разсейват... По едно време: "А-а-а-а-а, ама на Вас фактура ли ви трябва?" "Не", казвам, "само касова бележка"
    „Но бръкнеш ли в меда, добре помни – наивно пръстите си не облизвай, а делвата изцяло задигни!"
    "Тиква тиквата изтиква и пак тиква там пониква"

Публикации
    6,759
    Точки (при гласуване)
    15

Е то и при блу принт има неща дето нямат проблеми, ама не са за джийп.
    Соберите девять женщин, но за месяц они одного малыша не родят. Должен пройти определенный природой срок.

Българина страда от някои страхове - да не настине и да не се мине

Място
    Несебър
    Публикации
    881
    Точки (при гласуване)
    9

Така, по темата. Днес хубавото е, че Скорпионите си приеха обратно карето и ми върнаха парите.
    YAMAHA T-MAX 500I
    0888440113 Николай

Място
    до Своге
    Публикации
    462
    Точки (при гласуване)
    9

Утре ще ти покажа какво каре ще ми дадат за црд на преден кардан
    WJ laredo 2004 u.s.a. 4.0i LPG Fobos 5 obd + romano hd

Място
    Несебър
    Публикации
    881
    Точки (при гласуване)
    9

Да допълня малко темата, днеска бях в Бургас и ми се обади приятелчето от сервиза, каза ми че старото каре на Паскал е било дефектно имало някаква щупла доколкото разбрах в матеряла, и от фирмата доставчик са приели рекламацията , и така и така бях в Бургас минах да взема новото каре на Паскал, и му направих една фото сесия. Аз разкъсах опаковката. Същото каре с същия номер, което скорпионите бяха грижливо сложили в бяла опаковка с лепенка ЕМПИ, и бяха се погрижили да премахнат всички обозначения и найлончета с надпис Паскал. Но надписа на самото каре ги издаде Име:  IMG_20170315_104844.jpg
Прегледи: 312
Размер:  72.6 КбИме:  IMG_20170315_104945.jpg
Размер:  75.6 КбИме:  IMG_20170315_105157.jpg
Прегледи: 313
Размер:  305.6 КбИме:  IMG_20170315_105244.jpg
Размер:  55.7 КбИме:  IMG_20170315_105251.jpg
Прегледи: 311
Размер:  63.8 Кб
    YAMAHA T-MAX 500I
    0888440113 Николай

Място
    до Своге
    Публикации
    462
    Точки (при гласуване)
    9

На мен ми продадоха Метели което се внася от Евро07 за хубаво каре за кардан. В бяла кутийка. Снимка утре че от телефона ми е трудно
    WJ laredo 2004 u.s.a. 4.0i LPG Fobos 5 obd + romano hd

Място
    София
    Публикации
    549
    Точки (при гласуване)
    8

Това с преопаковането може да не са скорпионите, даже най-вероятно не са. Напълни се с фирми дето нищо не произвеждат само опаковат. Инвестират в реклама и марка а в кутиите им влизат части от най-различни производители. Саите марки реално са регистрирани в Германия, САЩ и прочее но какво има в кутията е лотария.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Два големи хита за две големи растения!!!
    От дядо Ники във форум Връзки (links) към външни сайтове
    Отговори: 7
    Последно мнение: 13-07-12, 11:52
  2. Измамници ли са ЕКО
    От gogosi във форум Газови и метанови уредби
    Отговори: 53
    Последно мнение: 17-02-11, 22:51
  3. Любовници измамници
    От vivee във форум Спам, чат дискусии, всичко което не е за останалите форуми!
    Отговори: 101
    Последно мнение: 04-12-10, 13:48
  4. ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИЦИ
    От valkov.val във форум Разкази, случки, хумор, поздравления и игри
    Отговори: 8
    Последно мнение: 19-01-10, 17:40

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •