Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

    Ама устройството не е едно. И става една дървения докато го пуснеш. До сега не съм видял изключения - все има нещо недоклатено.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      Re: От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Ама устройството не е едно. И става една дървения докато го пуснеш. До сега не съм видял изключения - все има нещо недоклатено.
      Услугата е ок. Качеството ок. 2 рото дистанционно си е гадно и неудобно.

      Коментар


      • #33
        От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Да питам, при IPTV външно устройство с външно дистанционно трябва ли? Защото сега съм с кабеларка и си ползвам дистанционното на телевизора, а модула с картата просто се нанизва на телевизора. Щото ако трябва пак да премятам 58 дистанционни поне за мен не е оферта.
        И-и-и-и, тия модули ги забравяш, щото не ти вършат никаква работа при ИПТВ. И аз така си ги платих по 160 кинта, ся ми се моткат по чекмеджетата.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #34
          От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          И-и-и-и, тия модули ги забравяш, щото не ти вършат никаква работа при ИПТВ. И аз така си ги платих по 160 кинта, ся ми се моткат по чекмеджетата.
          Аз съм си на Blizoo на DVB-C, и ще стоя на такова докато има. Питах да знам да не откривам топлата вода, ако някога се наложи.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #35
            От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

            Е, DVB-T нямаш ли?
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #36
              От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

              Имам. И антена имам. Кабеларката в момента е на DVB-C с модул с карта, работя само с дистанционното на телевизора, и това е варианта, който най ме устройва.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

                Тогава, изчакай Булсатком да качат сателита, Мъск да направи станция на Марс и Хърбърт Уелс да възкръсне. Не ти разбрах въпроса.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #38
                  От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

                  Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                  А за булсатком какво ще кажете?
                  Имам и едно питане към разбиращите, има ли някой доставчик който да предлага Wi Fi телевизия? Идеята ми е към телевизора да имам само захранване, т.е. ако има някакви устройства и т.н. да не се връзват с кабел към ТВ-то.
                  Идеята ми е да си разхождам ТВ-то из хола и да няма един куп жици след него.
                  Булсата имат такова,викат му Фюжън,колкото 2 кутии цигари е.Иска читав нет,а може и жично и през wi-fi да се свързва с нета.Програми бол и с екстра качество.Към тв-то се връзва с HDMI кабелче и мое да си го разхождаш докъдето ти хваща wi-fi то.
                  Последно редактирано от gimax; 15-03-17, 12:02.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Трябва. Но има и добра новина, дистанционното на външното устройство може да се обучи и да ти върши работа на ТВ-то.
                    Пак ме превариха
                    kak става обучението??? телевизията е от Вива, чиния и декодер/така ли се казва/ и после кабел към СКАРТ букса в телевизора....... как да обуча дистанционното на телевизора да управлява декодера?
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

                      Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                      Булсата имат такова,викат му Фюжън,колкото 2 кутии цигари е.Иска читав нет,а може и жично и през wi-fi да се свързва с нета.Програми бол и с екстра качество.Към тв-то се връзва с HDMI кабелче и мое да си го разхождаш докъдето ти хваща wi-fi то.
                      Много благодаря Илийка, жив и здрав

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        kak става обучението??? телевизията е от Вива, чиния и декодер/така ли се казва/ и после кабел към СКАРТ букса в телевизора....... как да обуча дистанционното на телевизора да управлява декодера?
                        Мчиииии, не знам дали това може да стане. При мен обучиха дистанционното на декодера (де да го знам декодер ли е, цифров приемник ли) да може, да управлява телевизора. Обратното ми се струва небъдна работа. А как става- не знам. правиха го техниците, които инсталираха ИПТВ-то.
                        Не съм към Вива, Мтел, Близо- Далече... но предполагам, принципът е един и същ.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Другия път я спри...
                          Не успях да я спра, но поздравих с диско-клаксон преди малко .
                          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

                            Здравейте, заявката ми за телевизор със план нет и телевизия претърпя пълен крах. Не се лъжете , като мен да се опитвате да вземете телевизор от Мтел, защото такъв в повечето случай няма. Трябваше да прекратя договора за интернет и телевизия, като стана ясно, че телевизор не мога да поръчам и за целта ме накараха да платя за няма и 24 часа договор 15о лв. Следва жалба и вече има решение и парите ще ги върнат, но горчивия вкус остана. НЕ ПРАВЕТЕ , КАТО МЕН

                            Коментар


                            • #44
                              От: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

                              Жалба, към кого?
                              От няколко месеца си късам нервите с тия измамници!
                              Казват има HBO пакет - оказва се че няма
                              Такса допълнителен приемник 3 лв - оказва се че е 5лв
                              Ще ви монтират оборудването до 5 дни (обикновенно 3) - оказва се че след 20 дни, обаче си плащаш като поп и за времето което не е било монтирано
                              Сключих договора на 17 12. 2016 г., монтираха телевизията на 07.01.2017г. а първата фактура е от 07.12.2016 г.
                              включват некакви програми дето не си ги искал, но си плащаш, за да се откажеш от тях трябва да им пращаш СМС и
                              Не съм попадал до сега на такива идиоти!!!
                              Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                              Коментар


                              • #45
                                Re: Мнения на колеги с договор за телевизя и интернет към Мтел за кв. Красно село

                                Много странно. Аз получих каквото договорих в рамките на 3 дни. Оптиката ми е директно в рутера.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X