Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип с най-евтината поддръжка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Джип с най-евтината подръжка

    Аз съм Кия спортидж. Отговаря на всички условия

    Коментар


    • #32
      От: Джип с най-евтината подръжка

      От 6 години карам Опел Фронтера 2.4 дълга база, 94 г. и съпоставено със средствата за подръжка на всички предходни машини си е направо смех ,спрямо ЕГНто на фронтака.Вземе ли се в добро състояние като механика и купе и продължи ли се с добри грижи е незаменим помощник и на асфалта и на гадния терен извън пътя,а тая моята вижда бая зор понякога и никога не ме е предавала тая машина ,въпреки годините.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #33
        От: Джип с най-евтината подръжка

        Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
        Витарата е най икономичната джипка с най евтините резервни части.
        Вярно е! Имам я и потвърждавам..
        jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

        Коментар


        • #34
          От: Джип с най-евтината подръжка

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Еднократно. Ама е еФтина.
          Тъй де, то тава е и отговора според заданието. Взима от продавача и пет минути пълно частие. ...за десет тарифата е друга вече.
          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
          В. Иванов

          Коментар


          • #35
            От: Джип с най-евтината подръжка

            За малко над 4 погледни и в раздела на продава/нисан моя патрол, мисля че няма да ти е скъпа поддръжката

            Коментар


            • #36
              От: Джип с най-евтината подръжка

              За 4000лв. мога да ти дам 2бр. бензинови Кия Спортидж 2000-128кс. регистрирани едната е с газова уредба, другата е с газов инжекцион.
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #37
                От: Джип с най-евтината подръжка

                Първоначално публикуван от dark1 Преглед на мнение
                За малко над 4 погледни и в раздела на продава/нисан моя патрол, мисля че няма да ти е скъпа поддръжката
                Карай си го със здраве колега Вече е решено Кия Спортидж или Опел Фронтиера

                Коментар


                • #38
                  От: Джип с най-евтината подръжка

                  Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                  За 4000лв. мога да ти дам 2бр. бензинови Кия Спортидж 2000-128кс. регистрирани едната е с газова уредба, другата е с газов инжекцион.
                  Една ми трябва но да е читава

                  Коментар


                  • #39
                    От: Джип с най-евтината подръжка

                    Айде,феновете на Киа-грабете.......
                    Yamaha Yz450F
                    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                    Всичко с ''рошави''гуми!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Джип с най-евтината подръжка

                      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                      От 6 години карам Опел Фронтера 2.4 дълга база, 94 г. и съпоставено със средствата за подръжка на всички предходни машини си е направо смех ,спрямо ЕГНто на фронтака.Вземе ли се в добро състояние като механика и купе и продължи ли се с добри грижи е незаменим помощник и на асфалта и на гадния терен извън пътя,а тая моята вижда бая зор понякога и никога не ме е предавала тая машина ,въпреки годините.
                      Опела не беше ли поцинкован? Ако е така е един огромен плюс, щото да влагаш пари в нещо което може да изгние за 2/3 години навън хич не ми се вижда оферта. Поне през моя поглед де, защото хващам параноя като си помисля колко е тежка и скъпа борбата с ръждата..
                      Real Recognize Real

                      Коментар


                      • #41
                        От: Джип с най-евтината подръжка

                        Първоначално публикуван от defin13 Преглед на мнение
                        Една ми трябва но да е читава
                        Продавам ги двете заедно.
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • #42
                          От: Джип с най-евтината подръжка

                          С'я, може и да ме пооплюете малко, но все пак...

                          Всичкото най-аборигенски 'жипки, които не се очертава да виждат асфалт, и се иска просто да сЪ движат с минимални разходи, като минимум са с твърди мостове. Още по-простите измежду тях са и на ресори - с цел хептен непретенциозност.
                          После, моторите на такава "ултимативна" мАшина, трЕбва(по възможност) да са по-прости от хората, които шЪ я карат. Директно отпадат повечето инжекциони. Отделно, всичкото обслужваеми ангренажи.
                          Казано на кратко - трябва да прилича по повече неща на трактор и просто да работи. А ако не работи, да се ремонтира евтино, лесно и бързо (явно няма да е при Таргата ).

                          За 4 бона, с късмет, Самурай, Патрол, Роки и...УАЗ/ГАЗ. Като последното е най-реалистично за тия пари, а и най-разпространено и познато. Също и части му се намират най-лесно.

                          Кияка, ако беше много по-добър за тия условия, нямаше собственика на няколко УАЗ-а да продава Кияци на килограм.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • #43
                            От: Джип с най-евтината подръжка

                            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                            С'я, може и да ме пооплюете малко, но все пак...
                            И мене така.
                            На Диското какво му е .Подръжката като цени на консумативи си е поносима.
                            Примерно -
                            Накладки комплект предни ,задни -60лв.
                            Ангренаж 150лв части и голко труд.
                            Обтегача и водна помпа по около 100-тина лева.
                            Съединител -40,60,80 паунда.
                            Това за 300ТД ,е не става за надбягване ма си върви с около 9/100 разход.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Джип с най-евтината подръжка

                              Цецо, какво им е на пружините та ресорите да са по-прости?
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #45
                                От: Джип с най-евтината подръжка

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Цецо, какво им е на пружините та ресорите да са по-прости?
                                Мое мнение.
                                Ресорите можеш да шпренгваш с големия чук докато пружини се сменят.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X