Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HARD Enduro 2017 В.Търново

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

    Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
    Пичове, ако се замислите, всички говорим за едно и също и не виждам смисъл да се чепкате. Ако има дисциплина всичко ще е ОК.

    ...
    А всички постове от рода на "събрали сме се да се забавляваме - да не ви пука" спрете да ги пишете.
    Това e BGX Enduro Championship!
    Така е!
    А тези, като мен, които сме се събрали заедно да се забавляваме трябва да НЕ пречим на тези, които искат адекватен ред и класиране да си го получат.

    Относно нотариално заверените декларации: като се обяви от организатора и не се спази от състезател е редно да не се допуска до старт. Марти от Търговище, който пътува с нас имаше разрешение от родителите си, за други не знам как е.
    ПротиФФФ съм лицензирането на състезателите в този му вид. Ако парите за лиценз и застраховка влизаха за подобряване на шампионата съм за да съберем пари под формата на лиценз, но в сегашния вид съм против.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

      Ето това е вече голям напредък в нашето аматьорско ЕНДУРО. Браво на Пантев и компания.Говоря за всички тракове който са качени и всеки може да си ги провери.
      Митак ти и твоя екип, също положихте много големи усилия ,това мероприятие да стане реалност.

      БЛАГОДАРЯ ВИ

      Последно редактирано от Ненката; 06-04-17, 16:19.

      Коментар


      • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

        Благодарности и от мен състезанието ми хареса много. Положени са много усилия - адмирации. Не ми хареса само това че имаше туристи по трасето, които с право роптаеха. Трябва да е имало начин да се избегне този момент.
        Моята молба към всички е по-малко напрежение между нас. Единствения лек за организаторите се нарича ДИСЦИПЛИНА - без компромиси.
        Колев

        Коментар


        • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

          Ето няколко клипа от състезанието:
          http://<iframe width="640" height="3...reen></iframe>

          Коментар


          • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

            Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
            Явно е че болшинството е на едно и също мнение , единици (двама) изразяват недоволство и "градивна" критика.
            Впечатление прави че става дума за неконкретни ситуаций и претенций към организаторите и съдийте на състезанието защото не са получили желаните резултати.

            Ха ха ха , как е възможно хората които играят по най-неспортсменския начин , да имат подобни претенций от написаното в постовете си и какво са очаквали ?

            Повече от един сезон , всички в клас АТВ гледат парадокс които е недопустим за съдий и организатори. Въпреки това състезателите си премълчават и казват : Нищо , тя е жена !!!
            Краси Колев и Рени Христова. Уникалния тандем ............. Ще дам очеваден пример за убиване на правила , измислени наказания, и дребни жабарски трикчета за лансиране на единица !!!
            Всички знаем че Рени не може да кара сама (или поне не сме видели), тя е водена от Краси . Как и защо трасе координатора на Кърджали К.Колев чака на 100м след СТАРТ-а в горичката, вижда се дори в предаването . Наказани бяха много добри състезатели за да се доберем до стълбичката , и т.н и т.н.

            Такива награди не правят чест на никого . ЗАПОМНЕТЕ ГО !!!

            Аз не бих се качил на стълбичката , ако знам че класирането ми не е реално.

            Убива се желанието на много добри състезатели и в тях остава чуството за несправедливост. Чуството за безнаказаност и въпроса - ЗА КВО ДА КАРАМ, ПАК ЩЕ МЕ ПРЕЦАКАТ !

            80% от постоянните състезатели в нашия клас са сърбали тази попара и имат лични случки в тази сапунка.

            За да не изпадам в излишни полемики (не се здържах на безочието), бих споделил ГРАДИВНА КРИТИКА.

            Краси, не дей да лежиш на стари лаври. Бъди и запази имиджа който си имал, ти специално трябва да си над тези неща !

            Рени, продължавай все така . Ако запазиш ритъма и ездата си в соло екип, МОЖЕ БИ ще надминеш Зорница !

            Стига с кокошкарските игри на дребно, дайте шанс и желание на състезатели като Иван Иванов,Христо Колев, Валентин Нейков, Славян Тодоров, Ивайло Стоянов и много други достойни колеги , да ми натрият носа .

            Успех на всички, ще се видим в следващия кръг АТВ на РЕШ - ВАРНА.

            Поздрави и адмираций към ОРГА-тима на Ачката и Вальо Пантев Ко. Впечатленията са ми от всички коментари в темата.

            п.с. Смятам че ТЕХНИЧЕСКИЯ ПРЕГЛЕД трябва да е задължителен, който ще елиминира малките забележки
            Впечатление прави, че става дума за КОНКРЕТНИ ситуации, и съм дала примери дори, но явно ти не четеш, а се изказваш неподготвен, изразявайки недоволството си към мен, което се вижда от всички вече втора година. А относно неспортсменското ти набеждаване към мен, както и всички написани думи, мисля че много точно описваш постъпките си. И смятам, че не са никак малко хората- свидетели на подлите ти действия по състезанията.
            Интересното е какво имаш предвид, че не мога да карам сама?? Как Колев кара и двете АТВ- та едновременно, как ли го прави и по екстремите?? Явно има специални умения- м дааа, той е машина!! Застигаме те по няколко пъти в трасето и завършваме с близко време до твоето. Точно ти ли не си ме виждал да карам сама???? ..................смешно е!
            Всички, които бяха наказани на състезанието в Кърджали и имаха възражения им се показа трака, който се пази и до днес, така че и това твое лъжливо обвинение няма НИКАКВА СТОЙНОСТ!!!!
            Как да ти натрият носа хората, които споменаваш?? Може би биха го направили, ако тръгнат с подлост като теб, но едва ли!
            Много жалка картинка.......
            Последно редактирано от Ramona; 15-05-17, 21:26.

            Коментар


            • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

              RAMONA написа : А относно неспортсменското ти набеждаване към мен ......

              В клипа на 9.20мин се вижда ясно как трасе координатора на Кърджали К.Колев те чака на 100метра след финала за да те води !!!!
              https://www.youtube.com/watch?v=kely6wI0MdU
              Не ми говорете за спортменство , още повече в неоснователни и измислени обвинения. Разбира се всеки има правото да каже каквото пожелае , но не всеки може да го затвърди !!!

              Написал съм това което виждат всички и се коментира едно и също на всяко състезание. Разбирам ви , истината боли но трябва да я знаете .

              Не желая да обиждам никого и се извинявам ако съм го направил неволно. Но разбирам , истината боли.

              За да бъдем истински спортстмени , трябва да се научим и да губим.

              Успех желая на всички , по пътя на славата

              п.с. Успокойте страстите , правете любов а не война. Скоро няма да се откажа от спорта
              ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                RAMONA написа : А относно неспортсменското ти набеждаване към мен ......

                В клипа на 9.20мин се вижда ясно как трасе координатора на Кърджали К.Колев те чака на 100метра след финала за да те води !!!!
                https://www.youtube.com/watch?v=kely6wI0MdU
                Не ми говорете за спортменство , още повече в неоснователни и измислени обвинения. Разбира се всеки има правото да каже каквото пожелае , но не всеки може да го затвърди !!!

                Написал съм това което виждат всички и се коментира едно и също на всяко състезание. Разбирам ви , истината боли но трябва да я знаете .

                Не желая да обиждам никого и се извинявам ако съм го направил неволно. Но разбирам , истината боли.

                За да бъдем истински спортстмени , трябва да се научим и да губим.

                Успех желая на всички , по пътя на славата

                п.с. Успокойте страстите , правете любов а не война. Скоро няма да се откажа от спорта
                Ейййй няма страшен си супер направо
                Повтаряш едно и също с надеждата да стане истина
                А не мислиш ли че е можело да се скрие това ако се е искало да се крие нещо????
                Ако искаш да си коректен ще кажеш всичко а не само фантазийте си
                Защо не кажеш че останалата част от трасето го е карала сама и с Нейков тук таме първия ден
                за втория ден що не кажеш нещо примерно
                ААА чакай значи като стоя там и карам с нея значи не може да кара забравих
                ще ти дам примерче
                Габровското състезание

                бях цял ден с атв по трасето с Мерджев,Арабаджиев,Х.Колев, даже и с тебе носих бензини помагах на всеки с каквото мога и т.н...........

                Та въпроса ми е ТОВА омаловажава ли карането на състезателите и значи ли това че по малко карат
                И това че Дани и Валери карат заедно кво значи според тебе
                И че някой помага на някого какъв е проблема
                Пишеш пак глупости който важат за тебе и това че не споменаваме твойте "спортсменски" постъпки не значи че не ги знаем даже и за варна напротив означава че не ни се занимава с селските ти изпълнения
                Не опорочавай Кържали като състезание и резултатите на всички
                не плямпай врели некипели за наказания измислени и прочие
                Пазя абсолютно всичко и мога да го покажа на всеки по всяко време както и направих вечерта
                На всеки който имаше претенций съм показал и обяснил дори ми се извиниха и поздравиха на края на състезанието и то човека който най малко очаквах
                Което страшно ме впечатли и показва зрелоста му и получи моето уважение малко са такива хора

                Ако найстина не желаеш да обиждаш никой няма да плямпаш врели-некипели а ще казваш истината

                И пак не схващам какъв ти е точно проблема на тебе искрено се забавлявам с теб

                А послеписа ти е супер надъхвай се още шампионе

                Пък ние по простите ще правим любов и ще се забавляваме

                Поздрави

                Коментар


                • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                  Имах намерение да карам някое състезание но четейки темите тук нещо се замислям.Комаровски не познавам лично но мога само да му кажа че в конкретния случай в който той твърди че Краси Колев е чакал Рени и я е водил....Ами ако Колев е записан състезател в това състезание в което я е водил няма никакъв проблем.Може да си я сложи в раницата ако иска,да седнат двамата на едно АТВ,да се теглят и т.н и не мисля че това им дава някаква преднина а напротив.Това го има на всяко състезание където много от участниците се чакат след старта и карат заедно та дори по трима и четирима но каращите на групи никога не са били фактор в класирането защото обикновено го правят хора с по малък опит в каране или навигация.Проблем е единственно ако той не е бил записан участник или е бил в организацията на трасето - тогава е повече от смешно и за двамата.Гледам също че се водят диспути и за неща който в други състезания са си регламентирани и докато не се промени нещо винаги ще има неуредици.Първо относно състезателните номера: Това е работа на организатора,след като си платиш таксата получаваш състезателни номера с указания къде да бъдат поставени.Те са с еднакъв цвят и размер за всички и това улеснява неимоверно разпознаването и работата на съдиите.Задължително е състезателя да носи талон даден му от организаторите и когато има контроли по трасето който трябва да отбелязват преминаващите състезатели това става със спиране и отбелязване в талона на състезателя от контролата а загубването на талона води до дисквалификация По този начин няма тоя мина ама не спря,ама той ли беше или не...И най важното според мен поне ...няма такова състезание в което траковете на GPS да са определящи за класиране или за решаване на наказания.Това става само и единственно с транспондер.Правилата трябва да са железни и да се спазват от всички,бил съм свидетел как закъснял не за старт а за тех.контрол със 12 сек. не бе допуснат до старта на голямо състезание и дори молбите че е дошъл от 3000 км. не му помогнаха.Май само в България останаха състезания за АТВ по ГПС...Навсякъде другаде се кара или по маркирано трасе с контроли или по Роудбук.Като заключение ме радва факта че все пак има надъхани състезатели и хора с хъс за този спорт,искренно се надявам да срещна някой от тези хора септември на едно състезание в България в което за 4 поредни години бях единствения българин в клас АТВ и в което за 4 години няма дори българин в клас мотори.И за да не спамя повече темата която е за състезанието в Търново,благодарско на хората организирали това състезание дано то стане традиция за нашия град.Успех на всички състезатели през тази година!

                  Коментар


                  • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                    Васко пишеш за различни дисциплини, моторите си карат ендуро а не рали. ЗА АТВ-та кво да кажа, там май липсва каквото и да е желание от страна на повечето организатори да се занимават, а и то почти няма Атевисти сред тях, не че и атевистите са се залетяли на направят нещо по въпроса еле пък да и се включат да помогнат с нещо нещата да потръгнат. Но затова пък са атрактивни като се джафкат във форума.
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                      Васко пишеш за различни дисциплини, моторите си карат ендуро а не рали. ЗА АТВ-та кво да кажа, там май липсва каквото и да е желание от страна на повечето организатори да се занимават, а и то почти няма Атевисти сред тях, не че и атевистите са се залетяли на направят нещо по въпроса еле пък да и се включат да помогнат с нещо нещата да потръгнат. Но затова пък са атрактивни като се джафкат във форума.
                      Ако има нужда се обадете - ние сме насреща

                      Коментар


                      • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                        Moмчи то от Вас зависи как ще бъдат нещата занапред, най малкото е да се обадите на всеки следващ кръг на Организатора и да го питате какво може да се направи, най малкото е Атевист да направи трак за Атветата и да бъдете доволни, на Кърнаре една седмица преди състезанието имаше една заявка, брат кой ще тръгне да се харчи да прави тракове, купи, времеизмерване или каквото и да е. И аз съм карал доста години Атв и си ме боли като знам какво беше и какво е сега, затова и смених вярата с моторетките. Състезанията не са ни Про и каквото си направим това ще е.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • От: HARD Enduro 2017 В.Търново

                          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                          Moмчи то от Вас зависи как ще бъдат нещата занапред, най малкото е да се обадите на всеки следващ кръг на Организатора и да го питате какво може да се направи, най малкото е Атевист да направи трак за Атветата и да бъдете доволни, на Кърнаре една седмица преди състезанието имаше една заявка, брат кой ще тръгне да се харчи да прави тракове, купи, времеизмерване или каквото и да е. И аз съм карал доста години Атв и си ме боли като знам какво беше и какво е сега, затова и смених вярата с моторетките. Състезанията не са ни Про и каквото си направим това ще е.
                          Да, за огромно мое съжаление това е голяма част от истината за АТВ състезанията.
                          Но мисля че тази тема не е правилното място за тези констатации.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X