Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM 950 Adventure 2004г. - мнения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM 950 Adventure 2004г. - мнения ?

    Здравейте на всички!

    Колкото и да съм се кълнял в баба Африка, дойде момента за друг мотор.
    Проблема е там , че Хондата ми е в България , а аз това лято в Австрия.
    Някой ще кажат:"е къде е проблема? Самолет до България и на другия ден пак си в Австрия"

    Проблема идва от това, че на Хондата годинките и станаха доста и нещата за оправяне станаха още повече.
    Миналото лято успях да сменя накладките, маслото и въздушния филтър и до там.
    Има си още доста работа по нея (лагер на трипътник, задна спукана джанта ... бла бла бла)

    Та да си дойдем на думата: КТМ 950 Adventure 2004г. (или нещо до макс 4000-4500€).
    Гледах за BMW , но за тези пари излизат обяви на мотори които са смазани от каране.

    КТМ тази година за тези пари намирам на по 30к до 50к км в зависимост от екстрите с които са накичени.

    Въпроса е колко карат тези оранжеви чудеса? Какви са им детските дефекти на този модел и година и като цяло дали има смисъл да вкарам една не малка сума (за мен поне) пари в такъв мотор ?

    Ще го ползвам през седмицата да ходя от нас до офиса и отделно през Weekend-ите за трипове на макс 500км от Виена.

    Тук е момента да подчертая , че ще търся мотор със сервизна история, каран от австриец, не италианец
    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

  • #2
    От: KTM 950 Adventure 2004г. - мнения ?

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=55587
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X