Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за течащ дихтунг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Съвет за течаща дифтунга

    имам ключа но не знам на каква сила да го настрояна другите дюзи изключва на 3 и половинаговоря за килограми,но като започна да стягам идиота се къса на тази силавече преебах два комплекта екструделиза нервите няма да говоряне мога да го изкарам от гаража,нямам майстор да дойде в къщи,просто ми идва ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,мамка му и,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,и аз не знам вече какво

    Коментар


    • #32
      От: Съвет за течаща дифтунга

      0,7нм тогава това е малка тресчотка,не се заяждампросто питам,заштото моя ключ започва от 1,2 нм ,има ли наистина такава малка хаване знам момчета,просто така се обуначих че не знам къде съм

      Коментар


      • #33
        От: Съвет за течаща дифтунга

        Стягаш здраво с гаечен ключ без никакви удължения и това са ти нютоните.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • #34
          От: Съвет за течаща дифтунга

          То за това понякога е по-евтино да си платиш.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #35
            От: Съвет за течащ дихтунг

            благодаря на всички отзовали семомчета работата излезе много комплицирана,специално за менно който не знае пита,и ако е късметлияполучавапичове няма такъв филм ако тръгнете да търсите и четете наред в нета инструкцииужас,,,,,,,,но най доброто е че накрая всичко свършва добрено по темата за такива като менболта се стяга на ръка със малка тресчьотка,точно преди скъсванееееееееееее няма ма такъв филмняма майтап така е но този който стяга трябва да знае къде да спремоята грешка беше че за ме мен 7нм бяха 60 и кусур килограмаа за знаещите това е глупостболта е е 6мм,стягането е 0,7нма такъв ключ рядко се намира за такива леваци като ментака че стягайте на ръка и това е,знам че звучи глупаво но това е истината за 2,7 на мерцедесда им ееееееееееееееееееееее лелятаза майката на конструктора имам лично мнениеи отново благодаря на всички за помоща

            Коментар


            • #36
              От: Съвет за течаща дифтунга

              джоу досега винаги съм си плащалнаистинано пича който ми пипа бараката се контузи нелепои не ми остана нищо друго освен да викам неволятасъжалявам ако съм засегнал някои интереси,но аз съм тука заради форума и специално за пичовете като моето мулегранд 2,7тук разчитам за помощ и подкрепа,когато закъсам наистина,така че благодаря и на теб

              Коментар


              • #37
                От: Съвет за течащ дихтунг

                Ще ти дам подобен пример:

                Капака на клапаните на ЛАДАта се стяга със 6 Nm, и е единственото усилие по този двигател който съм стягал "на ръка".

                ... иначе, всичко може да се стяга едно към гьотере, па и понякога не се трОши веднага.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  От: Съвет за течащ дихтунг

                  Преди доста време, двигатела на москвича го събрах "на ръка" и никога не се строши. Маховика и притискатела на нивата съм ги стягал "на ръка" и не са строшени. Дифа в РК и предния диф съм ги събирал "на ръка" и не са строшени. Та ако малко ти свети лампата, стягането става и "на ръка".Не, че препоръчвам, ама става.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Съвет за течащ дихтунг

                    да ама аз понеже съм меко казано ляфффне в дирекния смисъл,демек азисси въобразих че имам върховната техника мерцедесоле олетрябва да го правим по учебник,но накрая се разбра че карам почти икаруси че ремонта му е почти същиянищо страшно,само докато се престрашиш и те ядоса достатъчно за да му теглиш майнитемежду другото имах 123 на тази марка 2,4 и никога не съм имал проблем с горивната система,а го търкалях 13 годинивелика машинатака че пак благодаря на всички ви

                    Коментар


                    • #40
                      От: Съвет за течащ дихтунг

                      Първоначално публикуван от stormbringer 66 Преглед на мнение
                      ... между другото имах 123 на тази марка 2,4 и никога не съм имал проблем с горивната система,а го търкалях 13 годинивелика машина
                      ...
                      Ама тука е малко по-различно.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #41
                        От: Съвет за течащ дихтунг

                        да наистина нямат общи неща,но и немците го удариха през къраняма вече милионници в километри и здрави кучета,почти всичко ново се дъни след времене съм заядлив старик макър че звуча такано ония с дръпнатите очички доста ги задминаха,братчето ми кара рекстън със същия двигателсамо че при него е делфи пръскането,можеж да го запалиш и да живееш в гаражаняма миризми на икарус като мене,тиха работа като бензинабе двигател приказкасега какво може черока и рекстъна е друго но за двг,то ония с техните камъни пребиха швабите,,,,,,,,май оцапах темата аако модераторите решат нека изтрият тези раэмисли и страсти

                        Коментар


                        • #42
                          От: Съвет за течащ дихтунг

                          Първоначално публикуван от stormbringer 66 Преглед на мнение
                          да наистина нямат общи неща,но и немците го удариха през къраняма вече милионници в километри и здрави кучета,почти всичко ново се дъни след времене съм заядлив старик макър че звуча такано ония с дръпнатите очички доста ги задминаха,братчето ми кара рекстън със същия двигателсамо че при него е делфи пръскането,можеж да го запалиш и да живееш в гаражаняма миризми на икарус като мене,тиха работа като бензинабе двигател приказкасега какво може черока и рекстъна е друго но за двг,то ония с техните камъни пребиха швабите,,,,,,,,май оцапах темата аако модераторите решат нека изтрият тези раэмисли и страсти
                          Как не те беше срам да го кажеш ?!
                          Ся ше те анатемосат !
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #43
                            От: Съвет за течащ дихтунг

                            абе аз че съм за трепане,съм амааааааа,ей ся ма разписахтене че мога да пиша де92 година купих мерджа,сигурно е бил на половин милионааз като млада ярка и понеже професията ми е такава тръгнах да пътувамнорвегия, гърция,германия,ноландия,всичко това с 1 тон апаратура в ремарке плюс трима или четири човека във баракатаза тези които са в час не съм бил диригентсамо ляффффф басистцялото ми очакване на дърти години бе да си гледам рахатяужасна заблуда момчетаааааааааавидяффффф тогава ужасни автомомобилитова по тошово време,преди мерцедесаимаше една американска база в андинес,едно село в норвегия,и джиповеееееееееее ама истинскиама наистина джиповееми меко казано насрах сеи сега на дърти години без капка акъл в лешника,се хвърлих на моето мулечестно казано влюбен съм до ушито приказка бееееееееемерджов двигател и скорости,американски гъдели,и най важното както кинекса писа е направено за бабити натискаш газта и той си вървиплюс това печка,демек нафта,и икономичендотук с плюсовете

                            Коментар


                            • #44
                              От: Съвет за течащ дихтунг

                              братугата рашъни по времето на 2 световна карат,повечето и команндния състав,демек нквд и смерш вилисидемек джипне съм американофил,нито мразя братягите,обикновенните дено след тези трагични събитиямного жертви за нищопобедените завладяха всички с най качествения продукт в автомобилостроенетосега съм напълно убеден че палачинката се обърнаония дребните взеха доброто от швабитеи ги нае,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,на техен терентова е горчивата истина

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X