Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сребърен феролит

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сребърен феролит

    Дали ще може да се сложи втвърдител на сребърен феролит за по.бързо съхнене. Някой правил ли го е и дали го е разреждал с нещо друго освен МРТ и АМВ. Аз съм го пръскал винаги без да го разреждам, но сега ми се налага да боядисам 51 маси от профил 2х3 и ще ми се наложи да съхне бързо.

  • #2
    От: Сребърен феролит

    Единствения начин да го накараш да съхне по-бързо е да накараш разтворителите му да се изпарят по-бързо - мисля че и сам се сещак как това се случва. Друг начин още не са измислили. Ако не ти изнася, търси нещо дето изначално си е с втвърдител - и без друго да ползваш феролит и да изкаш да съхне бързо обезсмисля ползването му.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Сребърен феролит

      Ми какво друго от новите творения на фирмите е добре да се ползва за боядисване върху голи профили и да изкара максимално време

      Коментар


      • #4
        От: Сребърен феролит

        Защо не блажна боя от рода на "протекта" и аналозите? Аз миналата година боядисвах портите на село с такава и прави хубав плътен слой. Пет години да изкара пак ще съм доволен.
        Другия вариант е да си купиш едно кило Pb2O3 от някой магазин за реактиви и да си направиш миниум, ама той пък съвсем бавно съхне.

        Коментар


        • #5
          От: Сребърен феролит

          Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
          Ми какво друго от новите творения на фирмите е добре да се ползва за боядисване върху голи профили и да изкара максимално време
          На така зададен въпрос е трудно да се отговори.

          ...иначе и аз като теб съм се опитвал да таковам гявола у въздуха , ама топлата вода е открита отдавна
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #6
            От: Сребърен феролит

            Ми да го кажа така: трябва ми нещо от сорта на феролита , да е здраво, да прави хубаво покритие дето да изкара повечко време, а и да съхне бързо. Ще се боядисват метални рамки със сгъваеми крака върху които ще се поставят плотове от ПДЧ и ще се ползват като маси.

            Коментар


            • #7
              От: Сребърен феролит

              Прахово боядисване опция ли е?
              Иначе щом няма да ги бие дъжда постоянно и обикновенна боя ще издържи доста. Само да не се жулят много при сгъването и разгъването.

              Коментар


              • #8
                От: Сребърен феролит

                Пускаха в Мидъл едни спрейове с двойно действие - ръждопреобразувател и боя, имаше черна и сребриста, и двете с ефект на ковано желязо.
                Съхнат за 10 минути при 25 градуса, сега е само 10 градуса та може и 30 минути.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: Сребърен феролит

                  На алкитон имат подобна структура на феролита.Разредена с кореселин съхне за около час на 20 градуса.Около 20лв е кутията,но качеството си има цена.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сребърен феролит

                    Боди 969 - червен или черен. Съхне във въздуха.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сребърен феролит

                      Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                      Дали ще може да се сложи втвърдител на сребърен феролит за по.бързо съхнене. Някой правил ли го е и дали го е разреждал с нещо друго освен МРТ и АМВ. .
                      Бензин.
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сребърен феролит

                        Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                        Бензин.
                        С квото и да го мъчиш,съхне два дена.Освен това,консистенцията в която се продава е почти готова за пръскане.А бензина е доста бавен изпарител.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сребърен феролит

                          Подцинковай ги

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сребърен феролит

                            Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                            Подцинковай ги
                            Не става.
                            Трябва да ги наДцинкова.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сребърен феролит

                              Що да не става ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X