Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Централно заключване киа спотидж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Централно заключване киа спотидж

    Колеги отказа ми централното заключване, та въпросът мие, ако някой колега се е сблъсквал, със същият проблем да сподели мнение. Чел съм във форума, че проблема е от модула, и ако е тъй ми кажете къде се намира. Благодаря предварително.

  • #2
    От: Централно заключване киа спотидж

    В шофьорската врата
    Наи вероятно модула ще ти е за смяна, така, че няма да е зле да си приготвиш нов за смяна(ако не ти се отваря вратата 2 пъти)

    Коментар


    • #3
      От: Централно заключване киа спотидж

      Модула е в централната конзола под радиото.

      Поне при мен е така, И не виждам как кутия с размери 100/80/30 ще се манданерца в шАфиорската врата.
      Последно редактирано от Пенчо; 09-03-17, 16:13.

      Коментар


      • #4
        От: Централно заключване киа спотидж

        Благодаря адаш. В събота ще я разхвърлям, но какво ще ме посъветваш нов или втора ръка. Втора ръка се намира за около 20лв.

        Коментар


        • #5
          От: Централно заключване киа спотидж

          И моята кия има проблем с централното заключване. Като отварям с ключа понякога се отварят всички врати, а по често само шофиорската врата, но като работи колата или е на контакт винаги се отключват всички врати.

          Коментар


          • #6
            От: Централно заключване киа спотидж

            Първоначално публикуван от Pencho75 Преглед на мнение
            Благодаря адаш. В събота ще я разхвърлям, но какво ще ме посъветваш нов или втора ръка. Втора ръка се намира за около 20лв.
            При мен бяха студени спойки, след презапояване всичко си дойде по местата,

            Коментар


            • #7
              От: Централно заключване киа спотидж

              Първоначално публикуван от Offroad bg Преглед на мнение
              И моята кия има проблем с централното заключване. Като отварям с ключа понякога се отварят всички врати, а по често само шофиорската врата, но като работи колата или е на контакт винаги се отключват всички врати.
              В шофьорската врата е машинката която управлява останалите. Ако тя заминава, нормално е да се държи така. Когато отключваш с ключа я задействаш механично затова подава сигнал и сработва.
              Същия проблем с неработещо централно, се оправи при мен с смяна на точно този управляващ автомат в шофьорската врата...

              Коментар


              • #8
                От: Централно заключване киа спотидж

                И при мен беше тъй, но вече отказа тотално.

                Коментар


                • #9
                  От: Централно заключване киа спотидж

                  При мен на двете предни врати като е студено щракалките не се вдигат или не слизат докрай...
                  това какво ще рече според вас?-клеясали ли са,как ги оправяте...
                  Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
                  Краси
                  "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Централно заключване киа спотидж

                    Отваряш и смазваш металните елементи, ако не се оправи нови машинки.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Централно заключване киа спотидж

                      При моята на шофьорската врата има само ел. ключ който задейства останалите три машинки на вратите като въртиш ключа. Монтирах машинка и на нея и едно евтино модулче с две дистанциони и стана централно.
                      Kia Sortage wagon 2000 128 h p

                      Коментар


                      • #12
                        От: Централно заключване киа спотидж

                        Първоначално публикуван от nbcmarkov Преглед на мнение
                        При моята на шофьорската врата има само ел. ключ който задейства останалите три машинки на вратите като въртиш ключа. Монтирах машинка и на нея и едно евтино модулче с две дистанциони и стана централно.
                        А преди да монтираш модула за дистанционно управление на централното заключване, то не е ли било централно?
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • #13
                          От: Централно заключване киа спотидж

                          С ключа на шофьорската врата се заключваха всички врати, не съм сигурен дали има модл или само от ел. ключа на вратата.
                          Kia Sortage wagon 2000 128 h p

                          Коментар


                          • #14
                            От: Централно заключване киа спотидж

                            Първоначално публикуван от nbcmarkov Преглед на мнение
                            С ключа на шофьорската врата се заключваха всички врати, не съм сигурен дали има модл или само от ел. ключа на вратата.
                            Имаше ли дистанционно заключване преди,това искаме да разберем.
                            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                            Киа спортаж2000тди 98г
                            Ауди А3 1.9ТДИ
                            Каравана Аdria 390Q

                            Коментар


                            • #15
                              От: Централно заключване киа спотидж

                              Не, нямаше. Може би не е заложено като екстра. Няма логика да няма машинка точно шофьорската врата ако е имала дистанционно.
                              Kia Sortage wagon 2000 128 h p

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X