Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся човек за диагностика на автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся човек за диагностика на автомобил

    Първоначално публикуван от salemore Преглед на мнение
    Не съм проверявал цена, нямах време просто днес, оторизиран също става стига да не е 50+ лв
    Е , имаш време да пишеш по форум а нямаш време за нещо елементарно.Как ще разбереш иначе дали няма да те излъже гаражен майстор.

    Коментар


    • #17
      От: Търся човек за диагностика на автомобил

      Късно се сетих, сега ако звънна предполам никой няма да ми отговори:-) , трябва ми човек за утре до обяд, а в сервизи се чака, имам доверие, ако е препоръчан от форума човек с репутация примерно

      Коментар


      • #18
        От: Търся човек за диагностика на автомобил

        Първоначално публикуван от salemore Преглед на мнение
        Късно се сетих, сега ако звънна предполам никой няма да ми отговори:-) , трябва ми човек за утре до обяд, а в сервизи се чака, имам доверие, ако е препоръчан от форума човек с репутация примерно
        А ,некой май кола ще купува. Съжалявам аз съм от конкоренцията -ситроен демек. А и чак на Божурище.

        Коментар


        • #19
          От: Търся човек за диагностика на автомобил

          Ситроен Пежо голема разлика нема поне за мен:-), иначе не съм фен на френските коли, но търся нещо нискобюджетно с повече екстри и попаднах на едно перфектно на външен вид, ама не съм сигурен как е от вътре, ще го водя при моя майстор, ама той е от старата школа:-) и си викам няма да е лошо и една диагностика, ама май вярно късно се сетих

          Коментар


          • #20
            От: Търся човек за диагностика на автомобил

            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
            аз съм от конкоренцията -ситроен демек.
            Те и тия Диагбокс искат а и нали са партия !Що конкуренция?

            Коментар


            • #21
              От: Търся човек за диагностика на автомобил

              Момци тоя мотор може да скъса нервите и на най читавия диагностик до степен да си върже въжето . На ортака берлингото го запалихме вчера след половин година мъки Човека е работил 15 години в АМК и от там се пенсионира . Изредиха се всички диагностици по няколко пъти сваляхме помпи ; дюзи и каквото още се сетите . Смених трите помпени елемента на помпата и накрая се оказа че се е скапал единя от двата електрически клапани на помпата .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Търся човек за диагностика на автомобил

                Е .. така ли, никой не видя, вдига ли налягане помпата?
                Говорим за комън рейл все пак!
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #23
                  От: Търся човек за диагностика на автомобил

                  Диагнозата беше смени помпата и колата най вероятно ще запали Колата палеше със спрей и работеше перфектно като я угасиш няма палене без спрея . Умря от веднъж на Микре та ходих да го дърпам .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X