Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за масло-пак!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питане за масло-пак!

    Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
    е ти ми счупи главата... ще помисля, пък може и да излезе добра цена отнякъде...мерси!
    Това че като ми е старо моторчето трябва да го поддържам с най евтиното, не важи при мене! Старо е, има си кусури, ама си е моето, единственното и друго няма да имам доживот, та му давам най доброто което мога пък то ми се отплаща вече13 години! А и като слагам скъпо масло го сменявам на километри а не на време. Синтетиката има по голяма годност независимо от търговските писания от година до две че и повече.
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #17
      От: Питане за масло-пак!

      Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
      благодаря за мненията, колеги! Войводо-да-вираго от 91-ва е мотора. зададох въпроса си по-горе, защото първата смяна миналата година я направих с 20/50 минерално на репсол, което намирам на мнооого добра цена. следващата смяна бе с 20/50 от ямаха-полусинтетика /цена магазинска/, ама мотора заработи по-добре "мазно" и плавно. конкретно този месец все още не съм започнал обслужването, но май скоро ще се обаждам на мотор мен...
      И моя е Вираго, 750 - 92 г. и го карам с Мотул минерално. За двигател дето рядко надхвърля 5000 оборота няма нужда от синтетики, още повече, че той самия не е предвиден за такива.
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • #18
        От: Питане за масло-пак!

        така де, аз сложих "полу" елемента, щото лятото много се бръмка по жегите и да не се "разкапва" като пърпори на място. пък и миналата година напраавих едно пътешествие за наколко дниточно през август- 1200 км и всичко беше ок. благодаря отново за споделеното. насоката е ясна, детайлите за смяна също, остава просто да извърша ремонта, който съм запланувал.

        Коментар


        • #19
          От: Питане за масло-пак!

          Лепни и някое кадро да го видим това Вираго де!
          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

          Коментар


          • #20
            От: Питане за масло-пак!

            ми то само стари кадри от миналата година,ама айде-да има...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN6250.jpg
Прегледи:1
Размер:208.5 КБ
ID:5747003Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN6249.jpg
Прегледи:1
Размер:211.4 КБ
ID:5747004

            Коментар


            • #21
              От: Питане за масло-пак!

              Че аз го знам бре! То в една моя тема се явява.
              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

              Коментар


              • #22
                От: Питане за масло-пак!

                мдаа отпреди време. ми твоят кон как е? снимката от подписа малко го крие...затова пък се виждат дресьорите

                Коментар


                • #23
                  От: Питане за масло-пак!

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160914_122519.jpg
Прегледи:2
Размер:139.2 КБ
ID:5747037Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160914_122528.jpg
Прегледи:2
Размер:128.8 КБ
ID:5747038Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160618_103749.jpg
Прегледи:1
Размер:103.2 КБ
ID:5747039

                  Арно е, малко му цъкат клапаните, ама тия дни ще ги регулирам.
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • #24
                    От: Питане за масло-пак!

                    aaa виждал съм го и аз по картинки тук и там. хубав е -да, знам от опит. понеже поддържаш такава техника искам пак да питам: маслото за вилка го дават 10w. ако сипя 15-20 понеже съм го купил миналата година и стои много ли ще му е "тежко"?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Питане за масло-пак!

                      Карам с 5w и аз щото такова имах. 15-20 мисля, че е тежко за такъв тип мотор.
                      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                      Коментар


                      • #26
                        От: Питане за масло-пак!

                        Карал съм с Мотул 20W50 Ямаха Еф Джи 1200 масларка(въздушно охлаждане с маслен радиатор) и съм супер доволен от маслото.....Пробвал съм и Моторекс, но го гори,по малко но го гори, и пак се върнах на Мотул 20/50....

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X