Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за масло-пак!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за масло-пак!

    колеги, някой запознат ли е с марката елф-за мотори? дали имат внос в бг? ето какво изрових преди малко
    http://catalog.elf.com/gallery/ORIGI...uels/3000/3301
    http://catalog.elf.com/en/products/7...-CRUISE-20W-50

  • #2
    От: Питане за масло-пак!

    За какъв мотор ти е това масло? А дали го има , мога да питам.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #3
      От: Питане за масло-пак!

      за чопър с въздушно охлаждане, по предписания на производителя. въпросът беше, че има и други вискозитети да не кажа за всички видове машини /сигурно си разгледал търсачката/ и дали си струва, понеже досега не съм го срещал по магазините...а може би ямалюб си е мойто все пак...

      Коментар


      • #4
        От: Питане за масло-пак!

        Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
        за чопър с въздушно охлаждане, по предписания на производителя. въпросът беше, че има и други вискозитети да не кажа за всички видове машини /сигурно си разгледал търсачката/ и дали си струва, понеже досега не съм го срещал по магазините...а може би ямалюб си е мойто все пак...
        Откровенно ,нищо не ти разбрах. Сипвай какво дава производителя.А с 20/50 карам и аз но мотора ми е много стар.За марка масло ли питаш или за вискозитет ????

        Коментар


        • #5
          От: Питане за масло-пак!

          сори и аз съм малко объркан. предписание от производителя 20/50. мотора е 91 година. за вискозитета съм повече от сигурен, търся марка-заменима и цена

          Коментар


          • #6
            От: Питане за масло-пак!

            Виж и тия какво предписват http://www.motorex.com/index.cfm?oid=1976&lang=en
            Аз съм доволен от предписанието им!
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • #7
              От: Питане за масло-пак!

              Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
              сори и аз съм малко объркан. предписание от производителя 20/50. мотора е 91 година. за вискозитета съм повече от сигурен, търся марка-заменима и цена
              Е щом ще пЕстиш от цена на 2 , 3 литра масло за кво ти е мотор?

              Коментар


              • #8
                От: Питане за масло-пак!

                благодаря за споделеното! не казах че машините са 3 бр./2 те стари са моят и един от 1982 + една нова от 2007 год/ и става въпрос за общо около 10 литра, но както и да е, вече имам яснота.

                Коментар


                • #9
                  От: Питане за масло-пак!

                  Имам два стари въздухара и съм доволен от Кастрол 20w50.Четири литрова туба е в порядъка на 65-70 лв.
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Питане за масло-пак!

                    http://avto-masla.eu/media/catalog/p...1-20w50-1l.jpg
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Питане за масло-пак!

                      Не знам какво точно имаш предвид като казваш "чопър", ама ако е нещо като Интрудър, Вулкан, Вираго или Шадоу от деветдесетте години, каквото и да е минерално масло върши работа.
                      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                      Коментар


                      • #12
                        От: Питане за масло-пак!

                        Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
                        колеги, някой запознат ли е с марката елф-за мотори? дали имат внос в бг? ето какво изрових преди малко
                        http://catalog.elf.com/gallery/ORIGI...uels/3000/3301
                        http://catalog.elf.com/en/products/7...-CRUISE-20W-50

                        11 лева е литъра , ако те интересува ще ти дам тел. , колега от форума го продава.
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • #13
                          От: Питане за масло-пак!

                          благодаря за мненията, колеги! Войводо-да-вираго от 91-ва е мотора. зададох въпроса си по-горе, защото първата смяна миналата година я направих с 20/50 минерално на репсол, което намирам на мнооого добра цена. следващата смяна бе с 20/50 от ямаха-полусинтетика /цена магазинска/, ама мотора заработи по-добре "мазно" и плавно. конкретно този месец все още не съм започнал обслужването, но май скоро ще се обаждам на мотор мен...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Питане за масло-пак!

                            Ямалюб е мотул всъщност доколкото знам! А ако сложиш пълна синтетика ще си още по доволен!
                            "Do not correct a fool, for he will hate you;
                            Correct a wise man, for he will appreciate you."

                            Коментар


                            • #15
                              От: Питане за масло-пак!

                              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                              Ямалюб е мотул всъщност доколкото знам! А ако сложиш пълна синтетика ще си още по доволен!
                              е ти ми счупи главата... ще помисля, пък може и да излезе добра цена отнякъде...мерси!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X