Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въздушен пистолет Beretta Elite II?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

    За по-възрастните, беловласи колеги...
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Ь.jpg
Прегледи:1
Размер:50.0 КБ
ID:5776292
    42

    Коментар


    • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

      Въздушен тактикуулмадафакаумазЪта. Не стреляйте по пианиста, толкова си може. Шест метра разстояние, мишените са 10Х12 см.

      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

        Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
        Въпрос...не е много за тук, ама в огнестрелния форум сигурно големите батковци ше ми се смеят Напоследък поради наличие на свободно време се отбивам- по често в стрелбището. Когато стрелям по-разсеяно, закономерно "кълва" долу/ляво с всичко, което до момента ми е минало през ръцете- Г17/34, Зиг 220, Берета 92Ф, ЧЗ75, всичко в 9Х19, както и с .22 Браунинг БМ, Валтер П22 и някакъв револвер Холек с почти една педя цев. Дотук добре, изведнъж обаче се оказва, че с Берета 71 .22 не "кълва" наникъде и в общи линии на 25 м. вкарвам без особен зор 48 от 50 в черното на спортна мишена номер 4. Какво пропускам, маамустара? Единствената забележима разлика са тесните мушка и мерник, според мен.
        Като чета и имам чувството, че за мен е писано...
        А това с кутрето мисля да го пробвам в най-скоро време.

        Коментар


        • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

          Ще дойде вярно предположение това. Тука малко кофти, че на 25 м. мушката на пистолета изцяло скрива черния кръг
          Прикачени файлове
          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

            Ето, сега вече не кълвеш долу в ляво. Групата е пръсната, ама при положение, че мушката ти закрива целта, е нормално /или понеже за мен е нормално де/.
            Сега идва интервсната част. Вече има основателна причина да набедим кутрето за кълването. И понеже бавничко става, сега мърдаш мишената по-близо до теб, и започваш да тренираш по-бърза стрелба, докато си отучиш кутрето да ти се бърка. Е точно тук заминава торбата с патрони.
            Има и една друга “игра”, тук му викат “суха стрелба”- пистолета празен, прицелваш се в рибката плуваща в аквариума, и като натиснеш спусъка, мушката да не мърда. Ако сложиш лазер на пистолета, и имаш котка у вас, очаквай развод...
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

              Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
              Ще дойде вярно предположение това. Тука малко кофти, че на 25 м. мушката на пистолета изцяло скрива черния кръг
              Я пак.Обясни моля.На тази мишена колко е диаметъра на черния кръг.И мушката при равен мерник как ще го закрие.Трябва да виждаш горната полувина.Ако не -опъни ръцете още.
              ПП При много малка мишена прицела е под кръга.

              Коментар


              • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                20 сантиметра е черният кръг. Пищовът Browning Buck Mark.22, мушката е широка колкото кръга на това разстояние. Стрелям серии по 5 патрона за около 8-10 секунди.
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                  20 см. отива към мишена №4 и каква е тази мушка дето крие черният кръг на 25м.? Я вярно опитай с докрай изпънати напред ръце. Това даже и не мога да си го представя.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                    Ако ги опъна още малко ще ми се обърнат лактите
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                      Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                      Ако ги опъна още малко ще ми се обърнат лактите
                      Пили или сменяй мушката тогава.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        Пили...
                        Аааа...изпилена мушка А сериозно, нямам лично орУжие, стрелям с квото се намира.
                        Прикачени файлове
                        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                        Коментар


                        • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                          Това ли е пищова ?
                          Ако "да" -за мен са си съвсем наред мерниците.

                          Коментар


                          • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                            Даже и не го прочетох подробно.

                            http://handguns.g00net.org/Training/Str-Frameset.htm

                            Коментар


                            • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                              Май и някой друг стреля в Креза. После ще го пробвам и аз тоя пищов там и ще пиша при мен как са нещата.

                              Коментар


                              • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                                От определено време стрелям с пистолет гамо.Слагам смазка на всяка бутилка.Но от магазина ми казаха,въпреки това пълна бутилка да не се оставя повече от ден два.По тази причина често хвърлям почти пълни бутилки.Какво би станало ако го оставя зареден седмица примерно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X