Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въздушен пистолет Beretta Elite II?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

    Преди време имах американска пушка, не помня марката, кал. 4.5 с пълнител 12 сачми. С един патрон, след първия пълнител не можеше и да се мисли за точна стрелба. Даже се виждаха сачмите.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #92
      От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

      Брой изстрели сигурно трупа,но силата на последните надали е добра.Явно отчитат това ,колко изстрела са ефективни и като сила и като точност на попадения.Не че е важно ,за спортна занимавка въздухарките са супер.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #93
        От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

        Ми затова дадох снимката. Няма разлика в попаденията, а силата - след 120 изстрела, двойно пробива кенче на 12 метра.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #94
          От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Преди време имах американска пушка, не помня марката, кал. 4.5 с пълнител 12 сачми. С един патрон, след първия пълнител не можеше и да се мисли за точна стрелба. Даже се виждаха сачмите.
          Пушката изразходва повече газ като цяло на умарекс механизмите са много икономични, аз стрелям 60 изтраела и има още газ..
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #95
            От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

            Голяма краста се оказа това, да си имаш собствено стрелбище в гаража. След, като вече се бях отървал от една плякалка(здрасти, Иво) установих, че отработването на някои най- базови(и липсващи ми)навици, което на нормално стрелбище принципно си върви със скорост кутия патрони на четвърт час, може да се изпунтира съвсем сносно и по домашному с такава играчка:

            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • #96
              От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

              Дааа, с тренировката идва успеха
              Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

              Коментар


              • #97
                От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                Въпрос...не е много за тук, ама в огнестрелния форум сигурно големите батковци ше ми се смеят Напоследък поради наличие на свободно време се отбивам- по често в стрелбището. Когато стрелям по-разсеяно, закономерно "кълва" долу/ляво с всичко, което до момента ми е минало през ръцете- Г17/34, Зиг 220, Берета 92Ф, ЧЗ75, всичко в 9Х19, както и с .22 Браунинг БМ, Валтер П22 и някакъв револвер Холек с почти една педя цев. Дотук добре, изведнъж обаче се оказва, че с Берета 71 .22 не "кълва" наникъде и в общи линии на 25 м. вкарвам без особен зор 48 от 50 в черното на спортна мишена номер 4. Какво пропускам, маамустара? Единствената забележима разлика са тесните мушка и мерник, според мен.
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • #98
                  От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                  спусъка
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #99
                    От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                    Въпрос...не е много за тук, ама в огнестрелния форум сигурно големите батковци ше ми се смеят Напоследък поради наличие на свободно време се отбивам- по често в стрелбището. Когато стрелям по-разсеяно, закономерно "кълва" долу/ляво с всичко, което до момента ми е минало през ръцете- Г17/34, Зиг 220, Берета 92Ф, ЧЗ75, всичко в 9Х19, както и с .22 Браунинг БМ, Валтер П22 и някакъв револвер Холек с почти една педя цев. Дотук добре, изведнъж обаче се оказва, че с Берета 71 .22 не "кълва" наникъде и в общи линии на 25 м. вкарвам без особен зор 48 от 50 в черното на спортна мишена номер 4. Какво пропускам, маамустара? Единствената забележима разлика са тесните мушка и мерник, според мен.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:target_shooting_diagnosis.jpg
Прегледи:1
Размер:130.3 КБ
ID:5775928
                    42

                    Коментар


                    • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                      Причината за кълването ми е ясна, мисля, виж причината за липса на кълване с това дребното вредно пищовче ми се губи. Проверих, не криви горе/вдясно, за да компенсира.
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                        Стягане на пръстите при изстрел. С дребното пищовче сигурно кутрето ти виси във въздуха и даже и да го стегнеш, не дърпа пищова надолу. Опитай да стреляш с големите с отпуснато кутре.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                          Аха, звучи логично. То при това остават по- скоро два пръста извън дръжката, въпреки удължената пета на пълнителя Ще опитам има ли разлика, благодаря.
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                            Ако държиш пистолета с две ръце, опитай да си разхлабиш хвата на долната /дясната/ ръка и стегни хвата на горната /лявата/- това ако дясната ти е силната ръка и не си левичар. И разхлаби кутрето. Ако проработи, си се вкарал в приключение- отне ми торба с патрони докато се науча да не стискам с кутрето и да стягам с кекавата си ръка- то нали цял живот всичко с дясната правиш...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                              Е там инструктори няма ли където стреляш?Аз редовно помагам на начинаещи но си е индивидуално според грешките в стойката хвата и спусъка!
                              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                              Коментар


                              • От: Въздушен пистолет Beretta Elite II?

                                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                                Е там инструктори няма ли където стреляш?Аз редовно помагам на начинаещи но си е индивидуално според грешките в стойката хвата и спусъка!
                                Намират се. Обаче, колкото човек попрехвърля годинките, толкова по-трудно му става да задава въпроси. Особено правилни

                                П.С. Като правя нещата по книга се получават прилично. Без да мисля- кълва, явно си трябва и споменатата торба патрони да се прекара през цевта.
                                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X