Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливен 4х4 Екстрийм 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

    Не е спорсменство това а правила. И Кристин които беше първи до момента ако не беше се включил във времето и тои щеше да нспусне играта. Радвам се че се справи и сега не отговаряме на кофти въпроси. А щеше да има и то много.
    Последно редактирано от valerisuper; 29-04-17, 17:31.

    Коментар


    • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

      Само за пример-миналата година в Лясковец на мен ми се наложи да правя някакви ремонти(кога ли пък ми се е случвало), и с "легендата" закъсняхме за едната зона.
      Появи се предложение да ни пуснат да караме след всички, допитаха се до състезателите-никой нямаше нищо против, но се намеси Зари.
      Каза, че такова нещо го няма никъде в правилника-ако екипажите нямат против-да се правят самодейни правила на място.
      Разбира се-малко ме беше яд, че не карах зоната, но от друга страна-Зари беше абсолютно прав.

      Нали затова е правилника-да се спазва.
      За догодина-може да се дискутира подобно предложение, но тази трябва да се кара по действащия правилник. И никой няма право да е недоволен от съдийски решения, ако те са според написаното в правилника.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

        Айде четете де, свикнали сте някой да ви мрънка за решенията, които сте взели и така ми тълкувате написаното. През цялото време говоря за това, което е споменал Кольо (който не ме познава��). Никой не е предложил да се изчака и съдиите да го отхвърлят и да си бъде всичко по реда. Напротив от състезателите е дошло предложението да се приложи правилника.
        Надявам се да стане ясно сега, че съм си съвсем доволен от всичко.

        Коментар


        • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

          Това правило го приехме заради разни тарикати /имена няма да споменавам/ ,които симулираха,че джипа им е повреден и не могат да влязат първи в зоната.
          В Прототип не сме го спазвали.Гласуваме и никога никой не е имал против.
          На Сливен Бай Коста и Цони се счупиха и пропуснаха по една зона.На следващата се появиха след като им беше минал редът.Казахме на Мехата,че нямаме нищо против да карат.Той се консултира с някого и ги пусна да карат.
          Докато не се научим да сме честни и толерантни един спрямо друг ще е така.

          Коментар


          • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

            Обаче, когато групите са повече от една в даден клас, става доста по сложно. Трябва да се допитате до всички. Щото, може и да има някой против... и става сложно. А, аз от опит знам, че всеки компромис, води до следващ и така до безкрай...
            А, и нали направихме правилник, който да е еднакъв за всички, а не да се чете, като дявола евангелието.
            За тази година вече е късно, но за догодина може да отпадне наказанието от 700 точки и губене на правото за влизане в зоната, при изтичне на 5- те плюс 15- те минути за влизане в зоната, а да остане само наказанието от 200 точки, ако екипажа успее да се отремонтира и кара последен, докато неговата група завърши дадената зона. Ако, не успее през цялото това време, чак тогава, да му се прибавят 700- те точки. Приемете го като предложение.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

              Да и аз мисля че наказанието е брутално и на практика това състезание с такова наказание е загубена кауза. Предложение то на Наско е близо до истината но говорим ЗА РЕАЛНО СЧУПЕНА МАШИНА да не си започнете пак ВИТИЗ Кръстьо Сарафов. Защото заради тарикати променихме правилата но убихме и състезатели дошли да карат истинско състезание без игрички.

              Коментар


              • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                Бяхме на две групи но девет екипажа,демек осем да вземат решение.
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                  Наказанието няма как да е по малко. Представи си ситуация при която екипаж влиза в зона, взема две врати(примерно) и излиза. Той ще получи наказание от 400 точки за четирите не взети. В същото време този който не е влязъл в зоната, защото примерно е бил счупен да получи наказание само 200 точки.....Според мен наказанието за не влизане в зона си е точното.

                  Коментар


                  • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                    Може да се дава 200 точки наказание и да се пуска последен, ако се отремонтира навреме. Може да направим поправка в правилника и да го пробваме още на Лазарово. 200 точки е добро наказание за шмекеруване.

                    Коментар


                    • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Може да се дава 200 точки наказание и да се пуска последен, ако се отремонтира навреме. Може да направим поправка в правилника и да го пробваме още на Лазарово. 200 точки е добро наказание за шмекеруване.
                      Става, но само ако влезе последен да кара. Ако въобще не влезе в зоната трябва да си остане цялото наказание.

                      Коментар


                      • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                        Да, 700 точки е друг вид и си остава.

                        Коментар


                        • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                          И аз съм "за " .
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                            Може да направим поправка в правилника и да го пробваме още на Лазарово.
                            Преди две-три години всички негодуваха срещу промените в правилника по време на действащия сезон. Вярно-тогава ставаше въпрос за доста по-сериозни неща, но се избистри идеята да не се променя правилника през сезона, а каквото излезе като предложение-да се дискутира и евентуално да влезе в сила през следващия сезон.

                            Та ако искате-пробвайте го, но нека точките спечелени от този екипаж да не се смятат за класиране в състезанието, само за тест.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                              Аз,имах в предвид случая на Стефан че е закъснял за влизане в зона.
                              Пътува от далече и е закъснял,на всеки може да се случи, но...Кои му е правил записване, преглед,жребий и тн?
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: Сливен 4х4 Екстрийм 2017

                                За мен Сливен приключи вчера , тогава си прибрах Витарата на ход от там, та да се изкажа и аз. Състезанието, организацията и зоните бяха много добри. Правилника с неговите промени за сигурност /клас стандарт/ си каза своето и за първи път стандарта бяха по малко от модифицирания . Дано не е така и на следващите, ама надали. И правилника добър или лош не трябва да се променя в "движение" ,а е редно да се прилага за Всички еднакво !!! За мен беше удоволствие да карам на това състезание. Поздрави за Всички организатори, спонсори, съдии и състезатели .
                                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X