Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за помощ Range Rover -3....3.0 дизел 2004

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за помощ Range Rover -3....3.0 дизел 2004

    Имам РР -3....3.0 дизел 2004г. 177 к.с.
    В петък си я взех от сервиз след рециклиране на скоростната кутия и турбината. Преди да си я взема ми казаха, че карето на кардана е затегнало- каквото и да значи това - и от време на време има неприятен шум. Отбелязван преди ремонта нямаше такова нещо. Та покарах го малко събота и неделя, но при подаване на газ освен бучене се тресе и цялата кола. От какво може да е това? Може ли да е свързано с ремонта или монтажа на скоростите? Може ли да е от раздатката - тя е била без масло с са сипали, но не знам дали преди това не са тествали кутията и да са прее...раздатката като ся я карало на сухо? Може ли да е от каретата на кардана? Помогнете къде да я закарам за да ми кажат обективно и честно! от София съм.

  • #2
    От: Моля за помощ - РР -3....3.0 дизел 2004

    Питай дедо Владо - 0877 17 07 27

    Коментар


    • #3
      От: Моля за помощ -Range Rover -3....3.0 дизел 2004

      Първоначално публикуван от JOVANI_1974 Преглед на мнение
      Имам РР -3....3.0 дизел 2004г. 177 к.с.
      В петък си я взех от сервиз след рециклиране на скоростната кутия и турбината. Преди да си я взема ми казаха, че карето на кардана е затегнало- каквото и да значи това - и от време на време има неприятен шум. Отбелязван преди ремонта нямаше такова нещо. Та покарах го малко събота и неделя, но при подаване на газ освен бучене се тресе и цялата кола. От какво може да е това? Може ли да е свързано с ремонта или монтажа на скоростите? Може ли да е от раздатката - тя е била без масло с са сипали, но не знам дали преди това не са тествали кутията и да са прее...раздатката като ся я карало на сухо? Може ли да е от каретата на кардана? Помогнете къде да я закарам за да ми кажат обективно и честно! от София съм.
      По-вероятно е да са разделили кардана от шлиците и да не са го белязали за да го зацепят пак ,както е бил .
      П.П: Сменяй по -бързо този който ти поддържа джипа и тия некадърници които са ти демонтирали/монтирли кутията и турбината ....
      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
      0898 51 31 46

      Коментар


      • #4
        От: Моля за помощ -Range Rover -3....3.0 дизел 2004

        Къде могат да ми го оправят това?

        Коментар


        • #5
          От: Моля за помощ -Range Rover -3....3.0 дизел 2004

          Връщай я там където са я правили за рекламация!
          LR Disco II 99 - TD5
          www.lre-bulgaria.org

          Коментар


          • #6
            От: Моля за помощ -Range Rover -3....3.0 дизел 2004

            Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
            Връщай я там където са я правили за рекламация!
            + 1
            rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
            0898 51 31 46

            Коментар


            • #7
              От: Моля за помощ -Range Rover -3....3.0 дизел 2004

              Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
              + 1
              Съгласен,съвпадение неможе да има .
              РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

              0895шест29410 .

              Коментар


              • #8
                От: Моля за помощ -Range Rover -3....3.0 дизел 2004

                Смених кардана и заспа.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X