Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Y22DTH разход при 140км/ч

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Y22DTH разход при 140км/ч

    Оня ден се сетих, че бях обещал на някой който се съмняваше в разход 10/100 клип с моментния разход - за съжаление не мога да намеря темата където сме коментирали. Това е между Стара и Нова Загора посока Бургас, на круиз контрол и относително равно място. Показанията на борда се различават обикновено с 1-2 десети от сметките при пълнене на бензиностанция, но напоследък взеха да съвпадат което аз не мога да си обясня?!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

  • #2
    От: Y22DTH разход при 140км/ч

    Според мен, разликата най-вероятно идва от качеството на бензина, сигурно си сипал качествен бензин и от там да е вече точен разхода спрямо преди..., при мен не е имало разлика и ми е показвал сравнително точно разхода ми на гориво.

    Коментар


    • #3
      От: Y22DTH разход при 140км/ч

      Това би означавало, че Лукойл са почнали да продават по-качествена нафта, защото аз сипвам само при тях?! Вече два резервоара сметките ми излизат задоволително точно и това ме стряска! Какво стана с далаверите?
      Honda XL600LM, 1987
      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

      Коментар


      • #4
        От: Y22DTH разход при 140км/ч

        Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
        Това би означавало, че Лукойл са почнали да продават по-качествена нафта, защото аз сипвам само при тях?! Вече два резервоара сметките ми излизат задоволително точно и това ме стряска! Какво стана с далаверите?
        Исках да кажа че си сипал по-качествено гориво, дизел в твоя случай, за всеки случай зареждай от въпросната бензиностанция, откъдето си сипал последно от по-хубавото гориво, стига да ти е удобна като място, и така докато не го развалят пак...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X