Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

    Приятели, става дума за grand cherokee wj 2.7 crd това нещо много ме дразни и мислите ли че има някакъв начин за премахване т.е. халогените искам да си светят когато аз реша да ги пусна , не ма всеки мигач на дясно хаха

    Jeep Grand Cherokee WJ overland 2004

  • #2
    От: При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

    Ako халогените се включват от лоста за мигачите най-вероятно проблема е в лостчето.Оправя се със замяна(ремонта е ненадежден според мен).Успех.

    Коментар


    • #3
      От: При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

      Да от лоста се включват и наистина проблема е в него. Снощи го осъзнах. Той просто е леко хлабаво в режим мигач ли как да го кажа и на всяко докосване и побутване с мм халогените спират...Сега въпроса е лесно ли се сменя такова нещо или е панаир голям, защото ако е просто ще извадя буксите на халогените и дотам.

      Jeep Grand Cherokee WJ overland 2004

      Коментар


      • #4
        От: При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

        Принципно е лесно, ако имаш скоба с която да извадиш волана, след това е само развиване на винтчета и разкачане на няколко буксички.

        Коментар


        • #5
          От: При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

          Ясно благодаря за инфото

          Jeep Grand Cherokee WJ overland 2004

          Коментар


          • #6
            От: При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

            Проблема е в лостчето. Смяна с друго е решението. Капсуловано е и не се разглабя. През отворите съм пробвал да го чистя с контактен спрей. Оправи се за 2-3 месеца и пак почна.
            Лостчето се сваля много лесно без сваляне на волана. Махаш само пластмасата около волана, която се държи на един винт отдолу. После самото лостче е на два винта. Лявото и дясното лостче са отделни.
            "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

            Grand Cherokee Limited 2.7CRD

            Коментар


            • #7
              От: При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

              Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
              Проблема е в лостчето. Смяна с друго е решението. Капсуловано е и не се разглабя. През отворите съм пробвал да го чистя с контактен спрей. Оправи се за 2-3 месеца и пак почна.
              Лостчето се сваля много лесно без сваляне на волана. Махаш само пластмасата около волана, която се държи на един винт отдолу. После самото лостче е на два винта. Лявото и дясното лостче са отделни.
              Ясно, благодаря ти за подробното обяснение. Върна ми желанието да го сменя че с това сваляне на волана почти се бях разубедил

              Jeep Grand Cherokee WJ overland 2004

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X