Резултати 1 до 7 от 7

Тема: При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

Приятели, става дума за grand cherokee wj 2.7 crd това нещо много ме дразни и мислите ли че има някакъв начин за премахване т.е. халогените искам да си светят когато аз реша да ги пусна , не ма всеки мигач на дясно хаха

Jeep Grand Cherokee WJ overland 2004

Място
    София
    Публикации
    39
    Точки (при гласуване)
    6

По подразбиране От: При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

Ako халогените се включват от лоста за мигачите най-вероятно проблема е в лостчето.Оправя се със замяна(ремонта е ненадежден според мен).Успех.

Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: При включване на десен мигач или дълги светлини се включват и халохените?

Да от лоста се включват и наистина проблема е в него. Снощи го осъзнах. Той просто е леко хлабаво в режим мигач ли как да го кажа и на всяко докосване и побутване с мм халогените спират...Сега въпроса е лесно ли се сменя такова нещо или е панаир голям, защото ако е просто ще извадя буксите на халогените и дотам.

Място
    Несебър
    Публикации
    883
    Точки (при гласуване)
    9

Принципно е лесно, ако имаш скоба с която да извадиш волана, след това е само развиване на винтчета и разкачане на няколко буксички.
    Grand Cherokee 4.7 V8 Limited edition + 2"
    YAMAHA T-MAX 500I
    0888440113 Николай

Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    0

Ясно благодаря за инфото

Място
    Варна (Бургас)
    Публикации
    276
    Точки (при гласуване)
    8

Проблема е в лостчето. Смяна с друго е решението. Капсуловано е и не се разглабя. През отворите съм пробвал да го чистя с контактен спрей. Оправи се за 2-3 месеца и пак почна.
    Лостчето се сваля много лесно без сваляне на волана. Махаш само пластмасата около волана, която се държи на един винт отдолу. После самото лостче е на два винта. Лявото и дясното лостче са отделни.
    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

Grand Cherokee Limited 2.7CRD

Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на Interceptor Преглед на публикациите
    Проблема е в лостчето. Смяна с друго е решението. Капсуловано е и не се разглабя. През отворите съм пробвал да го чистя с контактен спрей. Оправи се за 2-3 месеца и пак почна.
    Лостчето се сваля много лесно без сваляне на волана. Махаш само пластмасата около волана, която се държи на един винт отдолу. После самото лостче е на два винта. Лявото и дясното лостче са отделни.
    Ясно, благодаря ти за подробното обяснение. Върна ми желанието да го сменя че с това сваляне на волана почти се бях разубедил

Сходни теми

1. Отговори: 3
    Последно мнение: 27-11-13, 19:09
  2. Отговори: 9
    Последно мнение: 19-09-12, 07:35
  3. Отговори: 4
    Последно мнение: 17-09-12, 11:26
  4. Зимата с включени светлини
    От Alexfield във форум Електротехника и електроника, възли и агрегати
    Отговори: 12
    Последно мнение: 13-11-11, 19:43
  5. Преустройване от Ел.включване на бързи-бавни-4по4 към ръчно включване по някакъв начи
    От Тата във форум Други 4х4, екзотични автомобили, всичко извън горните марки
    Отговори: 7
    Последно мнение: 30-11-10, 09:48

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •