Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пробито бутало

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Пробито бутало

    Що да не става с бензин? Като налееш в колектора и плъзне влага откъм горивната камера се вижда и най-малкия пропуск. иначе за фулмастера и вакуума си е така.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #77
      От: Пробито бутало

      Това не се ли правеше с газ?

      Коментар


      • #78
        От: Пробито бутало

        Знам, че е ташак, но понеже не се съмнявам в клапаните-пробата ще е само за успокоение. Ако пропуска-явен проблем, следва ремонт(поне припасване), но ако не пропуска-няма да се занимавам с клапани.

        А за пробата в наше село ползваме молив, по времето когатоп са се учили моите учители не е имало флумастри. Молива върши същата работа, само,ч е не се оцветява цялата контактна повърхност, а се драскат много на брой радиално насочени чертички, след две три-завъртания се гледа дали чертичките са прекъснати всичките. Ако не-пак с пастата и дрелката...

        Абе ремонта на този двигател е уж елементарен, а виж в какъв филм ме вкара. Ако се окаже от буталата-ще разлюбя търговеца. Че днес уж ми правел сериозна отстъпка, продавал ми почтои без печалба(щото нали-познати), а ми взе 315 лева за комплекта. Питах и в друг магазин-290 лева. Само не разбрах дали в другия магазин ме разбраха, че искам цена за бутала на Кострома. Ма пак ще питам, и ако се окаже така-ще му кажа в очите,ч е съжалявам,ч е съм пазарувал от него, и приклюваме отношенията.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #79
          От: Пробито бутало

          Коле, пасвай клапаните без дрелка
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #80
            От: Пробито бутало

            Няма с какво да ги въртя. Ще те изчакам да имаш две ръце, и ще те извикам ти да ги въртиш с длани
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #81
              От: Пробито бутало

              Поне я реверсирай тогава. Иначе почти имам и втора ръка
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #82
                Re: Пробито бутало

                Мързеливия вариянт дето го ползвам е с гумен вентил хванат на патронника и опрян в челото на клапана. Опитвано на клапани до 100тина мм. Диаметър на челото.

                Коментар


                • #83
                  От: Пробито бутало

                  Запали ли машината?Как е положението?

                  Коментар


                  • #84
                    От: Re: Пробито бутало

                    Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
                    ...Опитвано на клапани до 100тина мм. Диаметър на челото.
                    Ако прецакаш някой от тия, големите, и не ти се води на отчет, и трябва да го хвърлиш - сети се за мен, моля те.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Пробито бутало

                      Днес успях само да наредя новата бутало-цилиндрова група, да припасна клапаните на 4 цилиндър(пускаха леко), да стегна главата и да ргулирам клапаните.
                      Шото много време ми отне да търся по магазините биела. Оказа се, че при удара, този последния-има и изкривена биела, мамицата му...
                      Та 3 и кусур часа се разкарвах по магазините за трактори...
                      Утре смятам,ч е трябва да запали.
                      Ако до обед не стане-заебавам, че съм канен от лапетата на пиТник в гората, и няма как да откажа.
                      Ако не стане-в неделя продължаваме.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Пробито бутало

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Ако не стане-в неделя продължаваме.
                        Хората Христос воскресе а ти ЮМЗто воскресе Ходи му пални една свещ и попа да му прочете една ЮМЗто воскресе из мертвих
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #87
                          От: Пробито бутало

                          То ЮМЗ-то е комунист бе, не хваща от молитви ��
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Пробито бутало

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Днес успях само да наредя новата бутало-цилиндрова група, да припасна клапаните на 4 цилиндър(пускаха леко), да стегна главата и да ргулирам клапаните.
                            Шото много време ми отне да търся по магазините биела. Оказа се, че при удара, този последния-има и изкривена биела, мамицата му...
                            Та 3 и кусур часа се разкарвах по магазините за трактори...
                            Утре смятам,ч е трябва да запали.
                            Ако до обед не стане-заебавам, че съм канен от лапетата на пиТник в гората, и няма как да откажа.
                            Ако не стане-в неделя продължаваме.
                            Мери ли тегло на буталата и биелите? То при тези обороти не е кой знае какво, ама почти със сигурност има драстични разлики. Съветската промишленост никога не е била в състояние да направи два поне приблизително еднакви детайла.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #89
                              От: Пробито бутало

                              В буталата няма кой знае какви разлики,стига да са от една група,5-8 грама съм засичал.Но при мотовилките е друго,сефте отворена машина гони 50-80-110гр,и в повечето случаи не може да се изравнят.Остават 20-30гр разлики,щото вече няма какво да пилиш,а практиката показва,че на тия дараци им е все тая.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • #90
                                От: Пробито бутало

                                На джипа ми имаше по 10-15 грама разлика в петите, но без проблем ги направих на 0. Буталата бяха абсолютно еднакви.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X