Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Технически проблеми с KARTA.BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Технически проблеми с KARTA.BG

    Уважаеми клиенти и приятели.

    Извинявам се за неудобството, но имаме хардуерен проблем със сървъра ни, който обслужва KARTA.bg.

    Работим за отстраняването на проблема във възможно най-кратки срокове, но за съжаление нещата не изглеждат добре.

    Ще пиша като знам повече.

  • #2
    От: Технически проблеми с KARTA.BG

    Обаждай се за помощ ако решиш.

    Коментар


    • #3
      От: Технически проблеми с KARTA.BG

      Благодаря.

      Коментар


      • #4
        От: Технически проблеми с KARTA.BG

        Дали не греша, но ми се струва, че и болниците сте махнали от "Топо" варианта. Това така ли е?
        LZ1AIV

        Коментар


        • #5
          От: Технически проблеми с KARTA.BG

          Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
          Дали не греша, но ми се струва, че и болниците сте махнали от "Топо" варианта. Това така ли е?
          Всички POI точки са напълно идентични в двата картови продукта (OFRM CITY и OFRM TOPO).
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • #6
            От: Технически проблеми с KARTA.BG

            А проблема със сайта Карта.бг май продължава да е съществуващ?
            Константин Вълчанов.0888313247

            Коментар


            • #7
              От: Технически проблеми с KARTA.BG

              Първоначално публикуван от kosio7808 Преглед на мнение
              А проблема със сайта Карта.бг май продължава да е съществуващ?
              Да, проблемът все още е налице, но в момента техническата поддръжка продължава интензивно да работи по отстраняването му и възстановяването на достъпа до сайта. Благодарим на всички за проявеното търпение и разбиране, и поднасяме нашите извинения за причиненото неудобство.

              Редакция: Сайтът вече е достъпен.
              Последно редактирано от OFRM_Team; 03-03-17, 07:38. Причина: Актуализация на статуса
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • #8
                От: Технически проблеми с KARTA.BG

                Картата вече може да се сваля, благодаря за търпението.

                Коментар


                • #9
                  От: Технически проблеми с KARTA.BG

                  Свалих последната версия още отпреди да имате проблем с сайта, много съм доволен от следното подобрение, а именно:

                  При търсене на конкретна категория обекти (например адреси през 'Накъде? > 'Адрес'), с натискането на всеки символ от името на търсения обект, функцията Address Search Greyout елиминира от виртуалната клавиатура всички символи, които не водят към съществуващо име на обект в картата, което значително улеснява извършването на търсенето, независимо от избраната клавиатурна подредба.


                  Честит празник, бъдете все така добри професионалисти в областта си!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Технически проблеми с KARTA.BG

                    Да попитам - имам доживотен абонамент на моето Nuvi 200, но като сваля последната версия на картата ми дава, че картата е 2015 Q4, a не 2016 Q4?
                    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                    Коментар


                    • #11
                      От: Технически проблеми с KARTA.BG

                      Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                      Да попитам - имам доживотен абонамент на моето Nuvi 200, но като сваля последната версия на картата ми дава, че картата е 2015 Q4, a не 2016 Q4?
                      За проблеми с обновяването на картата, моля обръщайте се директно към техническата поддръжка на имейл info (маймунка) karta (точка) bg
                      OFRM Team
                      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X