Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Киа спортаж 2000 тди 83кс.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Киа спортаж 2000 тди 83кс.

    Колеги от скоро съм собственник на спортажа и имам следният проблем: маслените филтри се отхлабват и сълзи масло, ако някой колега се е сблъсквал със следният проблем да сподели мнение.

  • #2
    От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

    Ами стягай ги малко по-силно.
    Успех.

    Коментар


    • #3
      От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

      Благодаря колега. Доверих се на майстора, защото той я обслужи и старите също бяха хлабави и опускаха, но явно и новите не е стегнал както трябва.

      Коментар


      • #4
        От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

        Точно същия проблем имах и аз като я купих. НО, след смяна на масло и нови филтри, вече всичко е ОК. Стария филтир от страна на изпускателните тръби бе по-голям от сегашния, който пък би трябвало да е като оригинален /такъв излиза по програма/
        Съвета ми е смени филтрите и ги стегни нормално.
        Панайот Бърдарски
        0887 60 77 22

        Коментар


        • #5
          От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

          Смени филтрите с нови и купи хубави. Преди купих на филтрон филтри и капеха и двата смених ги с филтри на манн, стегнах ги само с ръцете и не капат. Недеи стягаи много да не развалиш резбата, ако филтрите са дефектни колко и да стягаш ще сълзи масло.

          Коментар


          • #6
            От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

            И кво станА ся, секи Пенчо с КИА ?!

            Да ти е честита, и да слушаш батко ти Пенчо кво ти говори !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

              Благодаря колеги за съветите, защото до сега несъм бил в сверата 4х4 и я купих игодно, но вече ми отиде на цена. Иоще един въпрос контролната пробка на раздатката е превъртяла, откъде мога да я провера за масло или как да развия пробката.

              Коментар


              • #8
                От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

                Първоначално публикуван от Pencho75 Преглед на мнение
                Благодаря колеги за съветите, защото до сега несъм бил в сверата 4х4 и я купих игодно, но вече ми отиде на цена. Иоще един въпрос контролната пробка на раздатката е превъртяла, откъде мога да я провера за масло или как да развия пробката.
                Ако може да я снимаш,и кажи от къде си.
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • #9
                  От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

                  От ловеч съм. Пробката е с вътрешен шестостен и е превъртял и неможе да се развие.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

                    Първоначално публикуван от Pencho75 Преглед на мнение
                    От ловеч съм. Пробката е с вътрешен шестостен и е превъртял и неможе да се развие.
                    Заварете му болт някакъв.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

                      Първоначално публикуван от Pencho75 Преглед на мнение
                      Благодаря колеги за съветите, защото до сега несъм бил в сверата 4х4 и я купих игодно, но вече ми отиде на цена.
                      ...
                      Свиквай, така е в "сФерата 4х4", а ше ти отиде и още по.

                      ... а колкото "по-изгодно" си взел джип, толкова "по на цена" ти отива.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Свиквай, така е в "сФерата 4х4", а ше ти отиде и още по.

                        ... а колкото "по-изгодно" си взел джип, толкова "по на цена" ти отива.
                        Стига плаши колегата,че току виж се отказал от 4х4.
                        Между другото си много прав.
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • #13
                          От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

                          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                          Стига плаши колегата,че току виж се отказал от 4х4.
                          Между другото си много прав.
                          Вече е скочИл. Да свиква !

                          И да знае от сега, всеки опит за тънеж ще му се връзва златен !
                          При колите не е фатално, но при джипките, освен парите с които си изциганял при опита да минеш тънко, после даваш и другите, които е трябвало да дадеш още първият път.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

                            Мисля колега да прежаля един шестостен и да го заваря. А що се отнася до плашене за мен е не типично, но до сега несъм имал джипка и затова се гмурнах тъй, не съм се циганил за цената. Взех я и се почна преден мост, обслужване, задни спирачки цилиндърчета задни, лек удар отпред, гуми и редндруги неща, но почти вече съм я оправил и да не забравяме,че е вкарана от италия и е ползвана за лов, защото още не мога да изчистя космите кучешки от цялата кола.
                            Последно редактирано от Pencho75; 02-03-17, 15:26.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Киа спортаж 2000 тди 83кс.

                              Здравейте, колеги,
                              С Киа Спортидж 2000 тди 83 кс Вагон съм. Скоро направих ремонт на главата и откъм страната на купето ми остана кабелче с букса на планка, монтирана на главата. Въпросът ми е: къде мога да открия другия край на кабела? Благодаря предварително!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X