Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съдействие от колега в Англия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съдействие от колега в Англия.

    Трябва ми съдействие от колега в Англия. Купих две капли за един от новите мотори /проект/ , проблема е , че продавача иска да се вземат от място , Питерборо.

    https://www.google.bg/maps/place/%D0...5!4d-0.2405299

    Та ми трябва някой който да ги вземе и изпрати , докара , ..... , или да поръча на куриерска фирма която да ги вземе и достави до България или до Габко в Англия, разбира се срещу нужното заплащане , плюс снимка и кръгче на новия мотор. Доставката не ми е спешна , спешно е взимането от продавача.
    Моят тел.0887 216 117 Веселин.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

  • #2
    От: Съдействие от колега в Англия.

    Пробвай, ако няма други шансове
    Gabko: http://www.gabco.org/page.php?id_page=27

    "Oрганизиране вземане на Ваша пратка (Pick Up/Abholung) от избран от Вас адрес в Англия и Германия, до наш склад в Англия"

    Коментар


    • #3
      От: Съдействие от колега в Англия.

      Ще им се обадя утре , тях ги ползвам за доставки и съм доволен. Ще отида и до DHL , сигурно имат офис в този град.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #4
        От: Съдействие от колега в Англия.

        DHL дерат здраво, а тези вземат по 1 паунд на кг до България, като вероятно ще ти искат допълнително пари за това, че ще придвижат пратката до тяхно депо откъдето ще я пуснат до България.
        Има и други български фирми, които доставят за паунд/кг до България от Англия.

        Коментар


        • #5
          От: Съдействие от колега в Англия.

          Благодаря на всички отзовали се в темата , на лични , по телефона! Взимането от адрес излиза около 40лв. с Габко , DHL също извършват услугата макар и значително по-скъпо. Но възникна проблем с купувача , часове след покупката е върнал парите , не знам каква е причината , най-вероятно е решил , че ги е продал евтино. Случват се подобни работи при англичаните , понякога има некоректни боклуци сред тях. Но явно това не са били моите капли , колкото и уникални да са.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #6
            От: Съдействие от колега в Англия.

            живи и здрави, Честита Баба Марта!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X