Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара - проблем със скоростната кутия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Витара - проблем със скоростната кутия

    Наскоро си купих Витара и имам проблем със скоростната кутия особено като е студено вопще не щат да влизат, хубав сервиз във Варна не можах да намеря, парното също не ще да бачка пускаш го духа студено а колко антифриз заминава не знам нормално ли е дайте ми съвет каде да ида

  • #2
    До: Витара - проблем със скоростната кутия

    Подозирам, че проблемите ти не се изчерпват с трудното влизане на скоростите. Вероятно ще сменяш и гарнитура на главата и дано да се размине само с това.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      До: Витара - проблем със скоростната кутия

      Мисля че имаш 2 отделни проблема,единия се казва сьединител,които се самонатяга, и при изчерпване на феродовия диск почва да прави проблем при вкл. на скорости ,но само като начало,после става по лошо почват да хьркат и вият и кво ли не,смяната решава проблема.Колкото до парното ,витарите имат лош порок ,сьбират много "зимнина" под формата на шума и листа в вьздуховодите на парното,за отремонтирването е нужно цялостно сваляне на таблото и почистване на тез трьби,проблема идва от вьншните шлюзове от които засмуква вьздуха,виждал сьм да решават проблема като слагат мрежички на имено тез вьншни решетки -смукатели,НО за да Убориш другата хипотеза на колегата КУЗДОВ,отиди и замери конпресията на колата,прекараи я на елкомче да си спокоен.ПОЗДРАВИ.Между другото,усновния ти проблем е загубата на антифриз,ако не са маркучите или казанчето то колегата от предния пост може и да е прав,ако е така,на елкома ще стане ясно,трябва незабавен ремонт,че ако се задьлбочи става мноо лошо,аре че са унесох пак......
      Последно редактирано от belata; 22-11-07, 20:32. Причина: добавка
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #4
        До: Витара - проблем със скоростната кутия

        при мен сьщо влизаха трудно особенно 1ва но смених маслото и сега е добре дано нее нещо сериозно
        Наско тел: 0884133260; 0898605088

        Коментар


        • #5
          До: Витара - проблем със скоростната кутия

          Първоначално публикуван от Avrora_93 Преглед на мнение
          Наскоро си купих Витара и имам проблем със скоростната кутия особено като е студено вопще не щат да влизат, хубав сервиз във Варна не можах да намеря, парното също не ще да бачка пускаш го духа студено а колко антифриз заминава не знам нормално ли е дайте ми съвет каде да ида
          Ти не пита ли за същото в другия форум
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #6
            До: Витара - проблем със скоростната кутия

            [quote=belata;254969]Мисля че имаш 2 отделни проблема,единия се казва сьединител,които се самонатяга, и при изчерпване на феродовия диск почва да прави проблем при вкл. на скорости ,но само като начало,после става по лошо почват да хьркат и вият и кво ли не,смяната решава проблема.

            Аз пък мислех, че съединителя на витарата се регулира от жилото
            Николай Папазов

            Коментар


            • #7
              До: Витара - проблем със скоростната кутия

              Радиаторчето на парното ти е запушено,дори и да е хвърлила гарнитура на главата,пак ще има парно!Това си им е болка!Пробвай да го отпушиш с каналин!Съединител става от лада ако си с малкия притискателен диск!Най-евтино ще ти излезе и кара по много!За теча на антифриз не знам какво да ти кажа!Виж да не е в маслото или провери за ръжда по блока!!!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X