Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с заключване и аларма

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с заключване и аларма

    Здравейте, имам следния проблем на Нисана, принципно отключването става с еднократен натиск на копчето на ключа и се отваря само шофьорската врата и още веднъж за останалите врати. От няколко дни с еднократно натискане се отварят всички врати и при отваряне на която и да е врата алармата се задейства. Първите няколко пъти спираше след 2-3 мин. Но последния път активира и спира и след като пак се отвори врата започва отново и така 30 мин. и се принудих да нея заключвам. Вчера и един алармаджия я гледа и дръпна щепсела. Каза, че нещо по отключването на колата се е объркало и алармата не се разбира с компютъра. Според мен е проблем нещо извън алармата защото вече при всяко отключване отключва всички врати и оттам тръгна всичко. При задействана аларма автомобила си пали което и това не е нормално според мен. Вариантите са два да карам без аларма или да се монтира с външно дистанционно (бутоните на ключа отпадат) има вариант и за такава която се свързва като старата с компютъра ама била скъпа по негови думи, не ме притеснява сумата, а дали ще я монтира както трябва. Дайте мнение.
    TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
    www.kamino92.com

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X