Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с X-TRAIL t30 2.2DI,2003г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с X-TRAIL t30 2.2DI,2003г

    Здравейте,колеги!Моля за помощ!Имам следният проблем с колата-започна да губи тяга и не може да ускорява на моменти.Не го прави винаги.Направи ми впечатление,че докато загрее няма никакъв проблем,но после при ускоряване на моменти забива на около 2500-3000об,като върна леко газта и натисна педала се ускорява.Не влиза в авариен режим,никакви лампи не светят по таблото.Правиха диагностика-0 грешки.Преди около 2-3 месеца смених дебитомер(със стария беше много тромава)Като смениха дебитомера,при пробата момчетата казаха,че има някакво забиване на моменти,но не знаят каква е причината,всички стойности били в нормата.Аз тогава така и не го усетих това придърпване,или може би се е управила за момент(нали ви казах,че не го прави винаги).Четох по форумите за подобни проблеми,на всякъде различни работи пише.Придърпването е като все едно,че недостига гориво.Горивният и всички други филтри са сменени преди има няма 2000км.Проверяваха и ЕГР-а,разглобяваха го работи си нормално,отваря затваря когато трябва.Затапиха го с планка,но проблема си остана и за това пак го отпушиха.Много ще съм благодарен ако някой каже къде могат да ми помогнат.Живея в гр.Варна.

  • #2
    От: Проблем с X-TRAIL t30 2.2DI,2003г

    Катализатори вън...
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с X-TRAIL t30 2.2DI,2003г

      Нямаха ли проблем с потенциометъра на педала на газта?

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с X-TRAIL t30 2.2DI,2003г

        Здравейте!За катализаторите не знам,не трябва ли ба запише някяква грешка?Днес един майстор също се усъмни за педала на газта.За нов ми обявиха цена от 720лв.Ходих до една морга взех педал като моя,но при проверката колата имаще същото придърпване.Не знам може ли и другия педал да има същия проблем?

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с X-TRAIL t30 2.2DI,2003г

          това е червения клапан на високото налягане на ГНП.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X